Szykowna francuska nazwa największego skalowania Genshin Impact jest teraz trendem tanecznym na TikTok

Trend TikTok, który wywołuje sensację dzięki Genshin Impact

Ostatnio panuje moda na nowy trend na TikToku, który opiera się na powtórzeniu bardzo wyraźnego stwierdzenia Genshin Impact. Ta praktyka nadawania struktury znaczeniu nadawanym myśli jest zarówno największą cechą ludzkości, jak i najszybszą drogą do myślącej otchłani (dzięki Polygon). Słynny wers, o którym mowa, to „Mechaniczny mówca analizy kardynalnej” wygłoszony przez Raya Chase’a. Uosabia głos Neuvillette, Ludexa (sędziego) Fontaine, mającego obsesję na punkcie sprawiedliwości. Możesz pomyśleć: „Ach, ten Mówca z pewnością musi mieć ogromne znaczenie, nosząc tak znamienity tytuł!” » To właściwie para wag, która przemienia pragnienie sprawiedliwości w źródło energii. Naturalnie, ludzie są tym podekscytowani.

Rosnąca fascynacja

Trend jest rosnący, a jeśli chcesz się o tym przekonać, na stronie znajduje się kategoria muzyczna o nazwie „Dj Neuvillette in the house”, która zawiera ponad 4000 wpisów. Na przykład Hank Green, autor bestsellerów New York Timesa i emblematyczna postać nauki o Internecie, rozpoczyna dziki taniec do Oratrice Mecanique d’Analyse Cardinale. Przyszłość nadeszła.

Poetyckie oświecenie

Zastanawiam się, czy ten trend jest rzeczywiście chwytliwy, czy też jest to po prostu medytacja nad zaletami Mechanicznego Mówcy Kardynała Analizy w sposób na tyle wyraźny, że można złapać jakąś chorobę psychiczną. Jak sugeruje jeden z użytkowników subreddita Genshin Impact, tytuł jest umieszczony w wersecie aleksandryjskim, „ulubionym wersecie prestiżowych gatunków eposu i tragedii”. Wersety aleksandryjskie mają dwanaście sylab podzielonych na dwie części. Oratrice Mec-an-ique / d’-Ana-lyse Card-in-ale. Może to być również spowodowane tym, że wymowa Chase’a jest niezwykle spójna.

Nieoczekiwany udział

Sam Ray Chase dodał swój własny akcent do tego trendu, tańcząc za każdym razem, gdy wers nie jest czytany. Uroboros pożera własny ogon. Cykl się zakończył i wszyscy zostaniemy zważeni na wadze Mechanicznego Mówcy Kardynalnej Analizy.

Źródło: www.bing.com