Świetne nowe skórki dla Lumine w Genshin Impact

Genshin Impact, słynna gra akcji z otwartym światem, od momentu premiery podbiła serca wielu graczy. Jednak niektórzy fani ubolewają nad brakiem alternatywnych opcji strojów dla grywalnych postaci, co ich zdaniem szkodzi platformie monetyzacji gry w porównaniu z konkurencją.

Brak alternatywnych strojów

Twórcy zdecydowali się ograniczyć wygląd głównych bohaterów, Aether i Lumine, do ich domyślnego wyglądu, pomimo możliwości posiadania alternatywnych strojów. Stroje pokazane dla Lumine są inspirowane różnymi regionami Genshin Impact, takimi jak Liyue i Inazuma, ale nie ma stroju dla ostatniego regionu Fontaine.

Twórczość fanów

Jednakże jeden utalentowany gracz wykazał się kreatywnością, projektując cztery nowe stroje dla Lumine w Genshin Impact, a każdy z nich czerpał inspirację z regionu Teyvat, przez który podróżował Podróżnik. Choć Genshin Impact w swoim sklepie w grze oferuje stroje premium, z których wiele początkowo rozdaje się za darmo uczestnikom konkretnych wydarzeń, wielu fanów twierdzi, że HoYoverse nie zainwestowało w platformę kosmetyczną tak dużo, jak konkurenci.

Ograniczone alternatywne stroje

Podczas gdy postacie takie jak Jean i Mona mają bezpłatne alternatywne stroje, postacie takie jak Diluc i Klee mają opcje premium, które gracze mogą kupić. Pomimo tego zróżnicowanego systemu kosmetycznego, Genshin Impact ma tylko 14 alternatywnych skórek dla 71 grywalnych postaci, pozostawiając zdecydowaną większość z nich po prostu w domyślnym stroju. Biorąc pod uwagę fenomenalną popularność Genshin Impact i dochody generowane przez ściąganie banerów, niektórzy fani uważają, że HoYoverse traci sporo pieniędzy.

Kluczowe dane

Chociaż w Genshin Impact gracze mogą budować potężne drużyny, Lumine i Aether reprezentują bohaterów historii i dlatego są awatarem gracza w przerywnikach filmowych. Choć wydawałoby się oczywiste, że HoYoverse zaoferuje alternatywne stroje dla Aether i Lumine, twórcy zdecydowali się ograniczyć bliźniaków do ich domyślnego wyglądu. Jednakże Pinnko zdecydował się zaprojektować dla Lumine cztery różne stroje, oparte na stylach regionalnych, takich jak Inazuma, Liyue czy Sumeru, zanim podzielił się wynikami na subreddicie Genshin Impact.

Wybory projektowe

Pierwszy strój wyraźnie nawiązuje do estetyki Liyue, podczas gdy drugi strój wydaje się nawiązywać do stylu Gildii Poszukiwaczy Przygód zamiast tradycyjnych strojów Mondstadt. Biorąc pod uwagę, że Mondstadt jest prologiem do Genshin Impact, w którym gracze zapoznają się z podstawowymi elementami, takimi jak Gildia Poszukiwaczy Przygód, ten wybór projektu jest całkowicie uzasadniony. Niestety, nie ma stroju dla najnowszego regionu Genshin Impact, Fountain, ale prawdopodobnie obejmowałby ekstrawagancki kapelusz.

Możliwe przyczyny

Jednym z możliwych powodów, dla których HoYoverse niechętnie zmienia wygląd Podróżnika, jest ich widoczna obecność we wcześniej renderowanych przerywnikach filmowych, w których ich miecz notorycznie zmienia się w Tępe Ostrze, a ich moce żywiołów zawsze odpowiadają regionowi, w którym toczy się gra. Chociaż mogą minąć lata, zanim Aether i Lumine przejdą metamorfozę, nowy strój Kaeyi w Genshin Impact może potencjalnie sugerować, że Amber będzie następna w kolejce do otrzymania stroju premium, uzupełniając zestaw początkowych postaci Genshin Impact strojami tematycznymi.

Genshin Impact jest obecnie dostępny na PC, urządzenia mobilne, PS4 i PS5, a wersja na Nintendo Switch jest w fazie opracowywania.

Źródło: Reddit

Źródło: www.bing.com