Stawianie czoła golemowi Legatus w Genshin Impact: przewodnik i wskazówki

Genshin Impact to gra wideo, w której zmierzysz się z kilkoma bossami na terytorium Teyvat. Niektórzy z nich to groźni przeciwnicy i przed zmierzeniem się z nimi musisz opracować strategię. Po pokonaniu jednego otrzymasz kilka głównych nagród, w tym kilka artefaktów i materiałów do wzniesienia, które pozwolą na maksymalne podniesienie poziomu postaci.

Spotkanie z posągiem z marmuru i mosiądzu

W aktualizacji 4.6 firma Genshin Impact wprowadziła Statuę z marmuru i mosiądzu, znaną również jako Legatus Golem. Po pokonaniu go, boss upuści kilka fragmentów Fragmentu Złotego Wspomnienia, które będziesz mógł wykorzystać do wzniesienia Arlecchino.

Polecane postacie i wyposażenie

Postacie korzystające z Claymore’ów Geo zadają ogromne obrażenia Geo swoimi umiejętnościami i potężnymi wybuchami żywiołów. Niektóre zestawy artefaktów są również zalecane, aby zmaksymalizować obrażenia geograficzne postaci.

Wskazane jest włączenie Gorou jako członka wspierającego do swojej drużyny, gdyż może on znacząco zwiększyć obrażenia Geo zadawane wrogowi. Niektóre postacie, takie jak Zhongli i Noelle, mogą być używane jako sub-DPS ze względu na ich przyzwoite zdolności zadawania obrażeń.

Gdzie znaleźć posąg z marmuru i mosiądzu

Posąg z marmuru i mosiądzu znajduje się w pobliżu Petrichor w regionie Notsoi w Fontaine. Aby móc zmierzyć się z Legatus Golemem, musisz najpierw ukończyć misję światową „Sen Petricchorrora” w łańcuchu „Kanty harmonii”.

Jak pokonać posąg z marmuru i mosiądzu

Posąg z marmuru i mosiądzu może wydawać się onieśmielający, ale pokonanie go jest całkiem łatwe, jeśli znasz jego wzór ataku. Musisz najpierw zniszczyć jego tarczę Geo, aby uczynić go bardziej bezbronnym, a następnie zadać jak najwięcej obrażeń, zanim odzyska siły.

Po pokonaniu Statuy z Marmuru i Mosiądzu możesz odebrać nagrody, wydając 40 Oryginalnej Żywicy na nowo wyklutego Pąka Domeny Trounce.

Źródło: www.thegamer.com