Sprawdź wycieki zestawu Navii w Genshin Impact 4.3

Navia, jedna z nowości Genshin Impact 4.3, zdradza szczegóły rozgrywki

W kolejnej aktualizacji Genshin Impact 4.3 pojawi się nowa gwiazda, jest to Navia, pięciogwiazdkowa postać. Według przecieków znaczna część zestawu rozgrywki Navii została już ujawniona. Wycieki te zawierają informacje o umiejętnościach, serii, talentach i konstelacjach Navii. Dowiedz się wyłącznie wszystkiego, co wiemy o tej postaci, w następnej aktualizacji.

Wstęp

Navia, pięciogwiazdkowa postać, stanie się grywalną postacią w Genshin Impact 4.3. Ujawniono dużą część zestawu rozgrywki Navii. Wycieki zawierają informacje na temat Wizji Navii, rodzaju broni, umiejętności żywiołów i wybuchu żywiołów w Genshin Impact.

Spotkanie z Navią

Wprowadzona już jako postać niegrywalna (NPC) podczas zadań Archontów rozgrywających się w regionie Fontanny, Navia i podróżnicy współpracują, aby lepiej zrozumieć niebezpieczeństwa czyhające na Naród Sprawiedliwości. Odkryli także udział Navii w Spina di Rosula, instytucji opieki społecznej w Fontaine, którą odziedziczyła po swoim zmarłym ojcu.

Navia jako grywalna postać

Oczekuje się, że Navia stanie się grywalną postacią w Genshin Impact 4.3. Wcześniej ujawniono, że będzie jedną z pierwszych osób, które pojawią się w następnej łatce, ale od tego czasu zostało to potwierdzone przez HoYoverse. Navia nie będzie jedyną nową grywalną postacią w wersji 4.3, ponieważ twórca ujawnił także nową 4-gwiazdkową postać o imieniu Chevreuse.

Wizja i rodzaj broni

Navia ma wizję geograficzną, zgodną z plotkami na temat tej postaci. Jest także użytkownikiem claymore, którego charakterystyczną bronią wydaje się być claymore w kształcie topora. Pomimo używania claymore, Navia używa również parasola jako broni dodatkowej w swoich animacjach.

Ataki normalne i naładowane

Przecieki wskazują, że w normalnych lub ładowanych atakach Navii nie ma nic szczególnego. Warto jednak zwrócić uwagę na animację normalnych i ładowanych ataków Navii. Jej normalne ataki składają się z szybkich trafień claymore, podczas gdy jej naładowany atak polega na tym, że obraca się, jednocześnie stylowo rozkładając okulary przeciwsłoneczne.

Umiejętność elementarna

Umiejętność żywiołów Navii ma dwie różne formy w Genshin Impact: formę sprasowaną i formę trzymaną. Pierwsza forma pozwala jej spożywać Kryształy Szczeliny, aby wystrzelić Kule Różowego Kryształu, podczas gdy druga forma pozwala jej wejść w tryb celowania, aby precyzyjnie wystrzelić dodatkowe kule.

Wybuch żywiołów

Ostateczny atak Navii przywołuje grad kul armatnich, które uderzają w teren na 12 sekund, zadając obrażenia geograficzne całemu obszarowi.

Talenty pasywne

Jak dotąd wyciekły dwa pasywne talenty Navii. Mówi się, że użycie jego umiejętności żywiołów zwiększy zadawane obrażenia o 40% na cztery sekundy, a jego statystyka ataku zostanie zwiększona o 20% dla każdego członka drużyny, którego żywiołem jest Pyro, Hydro, Electro lub Cryo.

Konstelacje

Wyciekły także konstelacje Navii, dając więcej informacji na temat korzyści, jakie gracze zyskują, zdobywając wiele kopii postaci. Każda konstelacja zapewnia określone wzmocnienia swoich umiejętności.

Źródło: screenrant.com