Sprawdź wszystkie przecieki dotyczące wersji 4.3 Genshin Impact: oczekiwana data premiery, banery, wydarzenia i nie tylko

Genshin Impact wersja 4.3: Najnowsze przecieki ujawniają wszystko, czego możemy się spodziewać!

Ponieważ faza 2 Genshin Impact w wersji 4.2 jest już w toku, niewiele czasu pozostało do wersji 4.3. Choć oficjalne szczegóły dotyczące premiery pozostają skąpe, przecieki ujawniły już wszystko, czego możemy się spodziewać po nadchodzącej premierze. Oto wszystko, co wyciekło na temat Genshin Impact w wersji 4.3.

Genshin Impact wersja 4.3: Oczekiwana data premiery

Oczekuje się, że wersja 4.3 Genshin Impact zostanie wydana 20 grudnia, jest to oparte na bieżącym cyklu aktualizacji nowej wersji gry co sześć tygodni.

Cyno i Ayato również opuszczą obecną ograniczoną grupę banerów 19 grudnia, a po codziennym resecie wersja 4.3 powinna być aktywna na wszystkich platformach.

Genshin Impact wersja 4.3: Banery potwierdzone i wycieki

Potwierdzono, że wersja 4.3 Genshin Impact zawiera baner z nową 5-gwiazdkową postacią Navią i Chevreuse jako jedną z 4-gwiazdkowych stawek.

HoYoverse nie przekazał żadnych oficjalnych informacji na temat współczynnika wydajności pozostałych 5-gwiazdkowych postaci, ale powinniśmy usłyszeć od twórców w transmisji na żywo w ramach specjalnego programu, która zwykle jest planowana na tydzień przed aktualizacją.

Genshin Impact wersja 4.3: Historia i szczegóły rozszerzenia

Prawdopodobnie w Genshin Impact 4.3 nie będzie rozszerzenia ani zadań Archont, ponieważ historia Fontaine’a miała już swój finał w wersji 4.2.

Choć nie będzie tam żadnej większej zawartości, w wersji 4.3 możemy spodziewać się zadania fabularnego Navia.

Genshin Impact wersja 4.3: Wyciekły aktualizacje poprawiające jakość życia

Wersja Genshin Impact 4.3 przyniesie wiele aktualizacji poprawiających jakość życia, ale pamiętaj, że wszystkie one opierają się na wyciekach i mogą ulec zmianie.

Oto wszystko, co wiemy na temat aktualizacji jakości życia:

Genshin Impact wersja 4.3: Wyciekły nowe zestawy artefaktów

Wyciekły także dwa nowe zestawy artefaktów, Night Whispers in the Echoing Woods i Song of Days Past, dla nadchodzącej wersji 4.3 Genshin Impact.

Oto wszystkie ujawnione szczegóły dotyczące artefaktów:

Genshin Impact wersja 4.3: wyciekły wydarzenia i nagrody

Nie mamy żadnego oficjalnego potwierdzenia na temat wszystkich wydarzeń, które miały miejsce w Genshin Impact w wersji 4.3. Leakerzy udostępnili jednak szczegóły dotyczące wszystkich nadchodzących wydarzeń w wersji 4.3. Mówi się, że występują w nim postacie takie jak Ayato i Furina.

Źródło: www.charlieintel.com