Sprawdź nowego szefa Genshin Impact w wersji 4.2!

Najnowsze informacje od Genshin Impact sugerują, że Childe’s Whale zostanie wprowadzony jako nowy cotygodniowy boss w wersji 4.2 gry.Według tego przecieku w wersji 4.1 dodana zostanie seria „Local Legends”, a w wersji 4.1 gracze spotkają nowych wrogów Spiralna Otchłań. Cotygodniowi bossowie Genshin Impact oferują specjalne nagrody i należą do określonych regionów, a w przyszłości spodziewanych jest więcej bossów z regionów Fountain.

Nowe informacje na temat cotygodniowych bossów Genshin Impact

Niedawny wyciek z Genshin Impact ujawnił, że Childe’s Whale zostanie wprowadzony jako nowy cotygodniowy boss w wersji 4.2 jeszcze w tym roku. W ciągu ostatnich kilku tygodni pojawiło się wiele przecieków na temat nadchodzących wrogów, w tym jeden wskazujący, że w wersji 4.1 do Genshin Impact zostanie dodana seria „Lokalnych Legend”. Niektórzy znani przecieki twierdzą również, że w wersji 4.1 Spiral Abyss gracze napotkają nowych wrogów, takich jak Lustra i Seneszal Wiatru.

Cotygodniowi bossowie w Genshin Impact

Genshin Impact zawiera listę cotygodniowych bossów, z którymi gracze mogą się zmierzyć, aby otrzymać specjalne nagrody, w tym artefakty i materiały do ​​wzniesienia. Ci potężni wrogowie mają swoje własne zdolności, cechy i osobowości. Należą do określonego regionu Teyvat i odgrywają kluczową rolę w historii Archonta. Poza Spiral Abyss gracze mogą rzucać wyzwanie cotygodniowym bossom, aby przetestować ograniczenia swoich konfiguracji. Ponieważ region Fontanny jest już dostępny w grze, możemy spodziewać się, że w przyszłości do rotacji dodanych zostanie więcej cotygodniowych bossów z tego regionu.

Wieloryb Childe’a, kolejny cotygodniowy szef

Według przecieku pochodzącego od Uncle Regret, Childe’s Whale to kolejny cotygodniowy boss, który zostanie wprowadzony do Genshin Impact jeszcze w tym roku. Mówi się, że ten nowy wróg to ten, którego Childe widział podczas pobytu w Otchłani. Przeciek może okazać się prawdziwy, biorąc pod uwagę fakt, że cień wieloryba pojawił się w poprzednim zwiastunie poświęconym regionowi Fontanna studia Genshin Impact. Gracze prawdopodobnie będą musieli nurkować pod wodą, aby znaleźć tego bossa i walczyć z nim co tydzień, gdy zostanie on wydany w wersji 4.2.

Wielu graczy Genshin Impact na wątku Reddit wierzy, że walka z bossem odbędzie się pod wodą. Niektórzy spekulują również, że wieloryb ten psuje pierwotną wodę i dlatego Childe został uznany za winnego. Mimo to gracze nie powinni ufać temu wyciekowi, dopóki nie zostanie on oficjalnie potwierdzony.

Childe, szef tygodnia

Childe, znany również jako Tartaglia, jest użytkownikiem łuku Hydro z niesamowitym potencjałem DPS i wszechstronnym zestawem umiejętności. Chociaż jego indywidualne obrażenia są niższe niż w przypadku wielu innych pięciogwiazdkowych postaci, stanowi on potężny dodatek do każdego składu drużyny dzięki swojej zdolności przełączania się między atakami wręcz i dystansowymi. Wykonuje serię następujących po sobie ataków, zadaje obrażenia wodne otaczającym wrogom i w dowolnym momencie walki przyjmuje postawę do walki wręcz. Childe jest nie tylko grywalną jednostką, ale także cotygodniowym bossem, którego można spotkać w Liyue Harbor.

Genshin Impact jest obecnie dostępny na PC, PS4, PS5 i urządzeniach mobilnych, a wersja na Switcha również jest w fazie opracowywania.

Źródło: www.bing.com