Sprawdź nowe bronie w Genshin Impact w wersji 4.0.

Genshin Impact w wersji 4.0: Sprawdź nową ekskluzywną broń i wyposażenie dla regionu Fountain

Nowa broń dostępna w Fontaine

Aktualizacja 4.0 Genshin Impact wprowadzi kilka nowych rodzajów broni, które można zdobyć w regionie Fontaine poprzez zadania, nowe lochy i rosnącą reputację w regionie.

Pierwszą wartą odnotowania bronią jest Łuk Wielkiej Magii, wysoce zbadana pięciogwiazdkowa broń, która zwiększa obrażenia ataków naładowanych i zapewnia ładunki gadżetów, aby poprawić ogólne obrażenia od ataku i prędkość ruchu. Będzie też czterogwiazdkowy miecz „Passeur du Fleuve Cendre”, dostępny wyłącznie dla członków Association de Pêche de Fontaine. Gracze będą musieli przejść misję i złapać rzadką rybę, aby ją zdobyć. Inne czterogwiazdkowe bronie można zdobyć w skrzyniach z nagrodami Kuźni Kowala lub Przepustki Bitewnej.

Eksploracja fontanny

Po kilku wskazówkach w fabule Sumeru, gracze wreszcie będą mogli zbadać Fontaine w Genshin Impact w wersji 4.0. Fontaine to rozbudowane miasto, inspirowane europejską architekturą i kulturą, a rozległy obszar obejmuje głębokie podwodne jaskinie i kanały. Po raz pierwszy Voyager będzie mógł pływać pod wodą, aby dotrzeć do nowych obszarów i ukończyć działania. Gracze będą mogli także wypełniać nowe zlecenia, przyzywać nowe postacie i zdobywać nowe materiały i broń wniebowstąpienia.

Zadania, aktywności i nagrody

Aktualizacja Genshin Impact 4.0 doda 12 nowych broni. Spośród nich Arka Wielkiej Magii będzie jedną z najbardziej poszukiwanych. Ten pięciogwiazdkowy łuk zwiększy obrażenia naładowanych ataków i zapewni ładunki gadżetów, aby poprawić ogólne obrażenia od ataku i prędkość ruchu. Wersja 4.0 wprowadzi również nowy Miecz Wędrowca do Rzeki Ashen, czterogwiazdkową broń, która radykalnie przyspieszy ładowanie energii i zwiększy współczynnik trafień krytycznych umiejętności żywiołów. Listę potwierdzonych broni dla wersji 4.0 znajdziecie poniżej.

 • Łuk Wielkiej Magii (pięciogwiazdkowy łuk)
 • Jesionowy Wędrowiec po Rzece (czterogwiazdkowy miecz)
 • Potomek Płonącego Słońca (czterogwiazdkowy łuk)
 • Sacrificial Jade (czterogwiazdkowy katalizator)
 • Ballada o fiordach (czterogwiazdkowa broń drzewcowa)
 • Gadająca laska (czterogwiazdkowy wielki miecz)
 • Wilczy Kieł (czterogwiazdkowy miecz)
 • Song of Immobilism (akt czterogwiazdkowy)
 • Czystość płynu (katalizator czterogwiazdkowy)
 • Zasłużona nagroda (czterogwiazdkowa broń drzewcowa)
 • Tidal Shade (czterogwiazdkowy wielki miecz)
 • Koniec Otchłani (czterogwiazdkowy miecz)

Arc of Great Magic zostanie zdobyty poprzez wydarzenie Epitaph Summon po wydaniu wersji 4.0. Nową czterogwiazdkową broń można zdobyć w kuźni kowala lub otwierając skrzynie z nagrodami przepustki bojowej. Miecz Ashen River Ferryman jest dostępny wyłącznie dla członków Fontaine Fishing Association, więc aby go zdobyć, musisz przejść misję i złapać rzadką rybę.

Fani Genshin Impact będą mieli zatem wiele broni do odblokowania w Fontaine. Nowe lochy w regionie będą przydatne do ulepszenia tych broni poziomu 90, ponieważ wiele z nich wymaga ekskluzywnych materiałów do wstąpienia Fontaine. Ponadto nowe wydarzenia Genshin Impact prawdopodobnie wprowadzą w późniejszym terminie nowe bronie i sposoby uzyskiwania materiałów do wniebowstąpienia. Niektóre z tych materiałów mogą być również potrzebne nowym postaciom w Genshin Impact 4.1.

Dostępność i data uruchomienia

Aktualizacja 4.0 zostanie wydana 16 sierpnia. Gracze Genshin Impact mają zatem około pięciu dni na zdobycie Primogemów i przygotowanie się na nowe postacie dostępne w Fontaine. Popularne postacie, takie jak Zhongli i Tartaglia, również powrócą w fazie 2 wersji 4.0.

Genshin Impact jest już dostępny na Androida, iOS, PC, PlayStation 4 i PlayStation 5. Wersja na Nintendo Switch jest w fazie rozwoju i nie ma potwierdzonej daty premiery.

Źródło: www.bing.com