Sprawdź nową postać, strefę i wydarzenia w strumieniu Genshin Impact 4.1.

Aktualizacja Genshin Impact 4.1: nadchodzą nowe postacie, zadania i ekscytujące wydarzenia

Genshin Impact powraca ze swoim programem specjalnym, dzięki któremu fani mogą uzyskać długo oczekiwany podgląd aktualizacji 4.1. Jak zwykle, najnowsza aktualizacja obiecuje szereg nowych, ekscytujących treści, w tym nowe grywalne postacie, wydarzenia i kontynuację epopei Podróżnika w Fontaine.

Nowe zadanie archonta i infiltracja więzienia Fontaine

Genshin Impact w wersji 4.1 kontynuuje historię z nową misją archontów zatytułowaną „Do jasnych gwiazd w głębinach”. W tym rozdziale widzimy przybycie prawdziwego Fatui Harbingera z Fontaine w Arlecchino po uwięzieniu Childe’a w fortecy Meropide. W związku z tym incydentem dyplomatycznym Archont Hydro Furina i Iudex Fontaine’a z Neuvillette proszą Podróżnika o pomoc, powierzając im misję przebrania się za przestępców i infiltracji więzienia Fontaine’a.

Nowe grywalne postacie i nowy obszar do odkrycia

Wraz z wydaniem wersji 4.1 w końcu będzie można grać w Neuvillette, 5-gwiazdkowego posiadacza wizji Hydro i użytkownika Catalyst, a także Wriothesleya, 5-gwiazdkowego posiadacza wizji Cryo i użytkownika Catalyst. Baner Neuvillette będzie dostępny w pierwszej fazie aktualizacji wraz z Hu Tao, natomiast baner Wriothesleya z Ventim będzie dostępny w drugiej fazie aktualizacji wersji 4.1.

Aktualizacja Genshin Impact 4.1 wprowadza także nowy obszar, ruiny starego Centralnego Laboratorium Badawczego Fontaine, który przygotowuje grunt pod nową przygodę. Gracze będą eksplorować ten opuszczony obszar i odkrywać jego fascynującą, ukrytą historię.

Ekscytujące wydarzenia, których nie można przegapić

Wraz z wersją 4.1 w Genshin Impact pojawi się także kilka ekscytujących wydarzeń, w tym gala poezji prowadzona przez Hu Tao i Venti. Wydarzenie to podzielone jest na trzy fazy: Rytuał rzucenia stu kroków, Wybuch inspiracji i Poszukiwanie zaginionego obrazu. W Rytuale rzucania stu kroków gracze muszą trafić w jak największą liczbę posiadanych pul w określonym czasie. Eruption of Inspiration rzuca wyzwanie graczom, którzy muszą pokonać Mityczny Nexus, który blokuje Inspirację w określonym czasie, podczas gdy The Search for the Lost Painting ma za zadanie robić zdjęcia i szukać brakujących przedmiotów.

W innym wydarzeniu zatytułowanym „Wybuchowa przygoda Dodoco” gracze dołączą do Klee i będą się dobrze bawić z Jumpty Dumpties. Gracze będą używać Dodoco do rzucania różnymi rodzajami Jumpty Dumpties, aby pokonać armię atakujących parzących ryb.

Wydanie zaplanowane na 27 września z bonusami urodzinowymi

Premiera wersji 4.1 Genshin Impact zaplanowana jest na 27 września i zbiegnie się z obchodami rocznicy gry. Oznacza to, że fani mogą spodziewać się ekscytujących bonusów, w tym nowego wydarzenia logowania, które zapewni im Primogems, darmową Fragile Resin i różne inne nagrody.

Nie przegap Genshin Impact 4.1 i odkryj inne gry RPG z otwartym światem, odwiedzając sekcję aktualności na naszej stronie.

Źródło: www.bing.com