Sprawdź nową postać, strefę i wydarzenia w strumieniu Genshin Impact 4.1

Genshin Impact 4.1: Odkryj podgląd długo oczekiwanych nowych funkcji aktualizacji!

Nowe, epickie zadanie

Genshin Impact w wersji 4.1 rozpoczyna historię nowym zadaniem Archonta zatytułowanym „Do gwiazd świecących w głębinach”. W tym rozdziale gracz spotka Arlecchino, prawdziwego członka Zwiastuna z Chiese, który przybywa do Fontaine po uwięzieniu Childe’a w fortecy Meropide. Po tym incydencie dyplomatycznym Furina, bogini Hydro i Neuvillette, sędzia Fontaine, proszą Podróżnika o pomoc w infiltracji więzienia Fontaine’a, udając przestępców.

Dwie nowe grywalne postacie

Wraz z wydaniem wersji 4.1 w końcu będzie można grać dwiema nowymi pięciogwiazdkowymi postaciami. Są to Neuvillette, posiadacz wizji Hydro i posiadacz katalizatora, oraz Wriothesley, kolejny posiadacz katalizatora Cryo Vision. Baner Neuvillette będzie dostępny w pierwszej fazie aktualizacji wraz z Hu Tao, natomiast baner Wriothesleya będzie dostępny w drugiej fazie wersji 4.1 wraz z Ventim.

Nowy region do odkrycia

Aktualizacja Genshin Impact 4.1 wprowadza także nowy obszar, ruiny starego centralnego laboratorium Instytutu Badawczego Fontaine, oferując graczom nową przygodę. Będą mogli zwiedzić ten odludny region i odkryć jego fascynującą, ukrytą historię.

Ekscytujące wydarzenia

Wraz z wersją 4.1 do Genshin Impact pojawi się także kilka nowych, ekscytujących wydarzeń. Wśród nich była gala poetycka prowadzona przez Hu Tao i Venti. Wydarzenie to podzielone jest na trzy fazy: „Rytuały rzucania stu tempami”, „Erupcja inspiracji” i „Naprawianie perspektyw malarskich”. W „Rytuałach rzucania stu tempami” gracze muszą trafić jak najwięcej pul w określonym czasie. „Erupcja inspiracji” rzuca graczom wyzwanie pokonania mitycznego Nexusa, który utrudnia inspirację w określonym czasie, podczas gdy „Naprawianie perspektyw malarskich” polega na robieniu zdjęć i poszukiwaniu brakujących przedmiotów.

W innym wydarzeniu zatytułowanym „Dodoco’s Bomb-Tastic Adventure” gracze dołączą do Klee i będą się dobrze bawić ze Jumpy Dumpties. Użyją Dodoco do rzucania różnymi rodzajami Jumpy Dumpties, aby pokonać armię atakujących kolczastych ryb.

Wydanie i obchody urodzin

Premiera wersji 4.1 Genshin Impact zaplanowana jest na 27 września w związku z obchodami rocznicy gry. Oznacza to, że fani mogą spodziewać się ekscytujących bonusów, w tym nowego zdarzenia logowania, które zapewni im bonusy. Primogems, Fragile Resins i różne inne darmowe nagrody .

Dowiedz się więcej o Genshin Impact i innych grach RPG z otwartym światem, odwiedzając sekcję aktualności na naszej stronie.

Źródło: www.bing.com