Sprawdź nową postać Fontaine w Genshin Impact ujawnioną w trakcie ucieczki

Lubisz odkrywać nowe światy i odkrywać nowe postacie? W takim razie pokochasz najnowsze przecieki Genshin Impact! Nowa grywalna jednostka o imieniu Emilie ma zadebiutować w wersji 4.0 lub 4.1 gry.Szczegóły dotyczące jej wyglądu i kwestii głosowych wciąż pozostają tajemnicą, ale gracze już nie mogą się doczekać poznania tej nowej postaci.

Ciekawe dodatki do gry

Genshin Impact nadal zaskakuje swoich graczy, regularnie dodając nowe postacie do swojej listy. Niektóre wyróżniają się zdolnościami obronnymi i wszechstronnymi. Ostatnio postacie defensywne, takie jak Kirara, Baizhu i Kaveh, zwróciły uwagę graczy swoimi zdolnościami ochronnymi.

Emilie: tajemnica do odkrycia

Jeśli chodzi o Emilie, jej projekt i linie wokalne są nadal nieznane. Ale niektórzy gracze już podziwiają jej wygląd i spekulują, że może być użytkownikiem Dendro, jak Nahida i Collei. Według przecieków Emilie dołączy do postaci z regionu Fontaine, obok Fremineta, Lyney i Lynette. Jej wygląd, z jej niebieskimi włosami i różową sukienką, przypomina niektórym postać Echidny z serii anime Re:Zero.

Nieznośne czekanie

Gracze Genshin Impact z niecierpliwością czekają na odkrycie Emilie i poznanie wszystkich szczegółów na temat tej tajemniczej grywalnej jednostki. Według przecieków Emilie może zostać wprowadzona do gry po wersji 4.0, która ma ukazać się 10 sierpnia. Ta aktualizacja zapowiada się na jedną z największych od czasu premiery gry, dodając region Fontaine, nowe artefakty, broń do przepustki bojowej, a nawet nowe możliwości życzeń.

Genshin Impact ma obecnie 68 grywalnych postaci, z których każda ma własną historię, biegłość w posługiwaniu się bronią i konstelacje. Rzadkość postaci niekoniecznie odpowiada ich sile, ale określa częstotliwość ich pojawiania się. Gracze mogą zatem spodziewać się pojawienia nowych postaci w aktualizacji 4.0, takich jak Lynette, Freminet i Lyney.

Źródło: www.bing.com