Sprawdź nową broń w Genshin Impact w wersji 4.0

Wersja 4.0 Genshin Impact: odkryj nową broń do zdobycia w regionie Fontaine

Wyczekiwana nowa broń

Wersja 4.0 Genshin Impact wprowadzi kilka nowych rodzajów broni, które można zdobyć w regionie Fontaine, wykonując zadania, nowe lochy i zwiększając reputację w regionie. Wśród tych nowych broni jest Pierwszy Wielki Mag, bardzo poszukiwany pięciogwiazdkowy łuk, który zwiększa obrażenia ataków naładowanych i oferuje stosy sztuczek zwiększających ogólne obrażenia od ataku i prędkość ruchu. Cinder River Ferryman to czterogwiazdkowy miecz przeznaczony wyłącznie dla członków Fontaine Fishing Association, który wymaga od graczy przejścia zadania i złapania rzadkiej ryby, aby go zdobyć. Inne czterogwiazdkowe bronie można zdobyć w skrzyniach z nagrodami Kuźni Kowala lub Przepustki Bitewnej.

Odkryj region Fontaine

Fontanna to nowy dostępny region w Genshin Impact w wersji 4.0, z którym drażniono się w całej historii Sumeru. Obejmuje rozbudowane miasto inspirowane europejską architekturą i kulturą, a także rozległe jaskinie i podwodne kanały. Po raz pierwszy Voyager będzie mógł pływać pod wodą, aby docierać do nowych miejsc i wykonywać czynności. Gracze będą mogli również korzystać z nowych nagród, przyzywać nowe postacie i zdobywać nowe materiały i broń do wniebowstąpienia.

Potwierdzono 12 nowych broni

Zgodnie z ostatnim wpisem na blogu HoYoLab, w wersji 4.0 Genshin Impact zostanie dodanych 12 nowych broni. Wśród tych broni jest pięciogwiazdkowy łuk Premier Grand Magician, który zwiększa obrażenia ataków naładowanych, zapewniając jednocześnie stosy sztuczek. Stosy kodów zwiększają ogólne obrażenia od ataku i prędkość ruchu, czyniąc Pierwszego Wielkiego Maga jedną z najbardziej poszukiwanych broni w tej aktualizacji. Wersja 4.0 wprowadzi również czterogwiazdkowy miecz Ferryman of the Ashen River, który znacznie zwiększa szybkość odnawiania energii, jednocześnie zwiększając wskaźnik trafień krytycznych umiejętności żywiołów. Oto lista potwierdzonych broni dla wersji 4.0:

– Pierwszy Wielki Mag (pięciogwiazdkowy łuk)
– Przewoźnik Ashen River (czterogwiazdkowy miecz)
– Syn Płonącego Słońca (czterogwiazdkowy łuk)
– Sacred Jade (czterogwiazdkowy katalizator)
– Ballada o fiordach (czterogwiazdkowa broń drzewcowa)
– Talking Stick (czterogwiazdkowy miecz dwuręczny)
– Wilczy Kieł (czterogwiazdkowy miecz)
– Song of Immobility (czterogwiazdkowy łuk)
– Fluid Purity (katalizator czterogwiazdkowy)
– Uzasadniona nagroda (czterogwiazdkowa broń drzewcowa)
– Shadow of the Tide (czterogwiazdkowy miecz dwuręczny)
– Finał Otchłani (czterogwiazdkowy miecz)

Jak zdobyć broń

Pierwszego Wielkiego Maga będzie można zdobyć podczas wydarzenia Epitome Summoning po uruchomieniu wersji 4.0, podczas gdy nową czterogwiazdkową broń można zdobyć, wykuwając u kowala lub otwierając skrzynie z nagrodami Przepustki Bitewnej. Gracze, którzy osiągną poziom przygody 20 lub wyższy, będą mieli dostęp do nowej przepustki bojowej, ale pakiety Gnostic’s Anthem lub Gnostic’s Chorus będą musiały zostać zakupione za prawdziwe pieniądze, aby otrzymać skrzynie z nagrodami przepustki bojowej. Ponadto Miecz Przewoźnika Cinder River jest dostępny wyłącznie dla członków Fontaine Fishing Association, więc gracze mogą potrzebować postępu w zadaniu i schwytania rzadkiej ryby, aby go zdobyć.

Różne rodzaje broni do odblokowania

Gracze Genshin Impact będą mieli zatem wiele broni do odblokowania w regionie Fontaine. Nowe lochy w regionie pomogą podnieść tę broń do poziomu 90, ponieważ wiele z nich wymaga ekskluzywnych materiałów do wznoszenia się Fontaine. Ponadto nowe wydarzenia w Genshin Impact prawdopodobnie wprowadzą nowe bronie i sposoby zdobywania materiałów do wstąpienia w późniejszym terminie. Niektóre z tych materiałów mogą być również potrzebne nowym postaciom, które pojawią się w aktualizacji Genshin Impact 4.1.

Wersja 4.0 będzie dostępna 16 sierpnia, więc gracze Genshin Impact mają około pięciu dni na zdobycie Primogemów i przygotowanie się na nowe sztandary postaci Fontanny. Popularne postacie, takie jak Zhongli i Tartaglia, również powrócą w fazie 2 wersji 4.0.

źródło: gamerant.com