Sprawdź najpopularniejsze postacie ze Spiral Abyss 4.3 w Genshin Impact

Najpopularniejsze postacie w Fazie 1 Spiral Abyss wersji 4.3 Genshin Impact

Nowa tabela Genshin Impact ujawnia najpopularniejsze postacie w aktywności końcowej Spiral Abyss w pierwszej fazie wersji 4.3. Gracze, którzy ukończą wyzwania Spiral Abyss w tej aktualizacji, będą mogli zdobyć różne nagrody, w tym 5-gwiazdkowe artefakty i Primogems.

Spiral Abyss jest aktualizowana dwa razy w miesiącu w Genshin Impact, więc gracze mogą spodziewać się nowych wyzwań w każdej z dwóch faz. W Spiral Abyss, która składa się z 12 pięter, poziom trudności wzrasta z każdym poziomem. Gracze, którzy wyróżnią się na różnych etapach Spiralnej Otchłani, otrzymają Gwiazdy Otchłani, odblokowujące mnóstwo nagród związanych z każdym etapem. Członkowie społeczności często chcą zbudować optymalny zespół dla Spiral Abyss, korzystając z internetowych rankingów stworzonych przez innych fanów Genshin Impact.

Najpopularniejsze postacie w Spiral Abyss

Tabela udostępniona przez użytkownika Reddit zawiera ranking postaci Genshin Impact na podstawie ich użycia i skuteczności w pierwszej fazie Spiral Abyss w wersji 4.3. Popularny Archont Liyue, Zhongli, zajmuje czołowe miejsca na listach przebojów ze wskaźnikiem wykorzystania przekraczającym 85%, co czyni go najczęściej używaną postacią w Spiral Abyss. Archon Dendro Nahida jest drugim najpopularniejszym wyborem w Spiral Abyss ze wskaźnikiem wykorzystania 75%, podczas gdy Archon Hydro Furina zamyka trzy najlepsze typy ze wskaźnikiem wykorzystania 74%. Dodatkowo Neuvillette jest czwartą najpopularniejszą postacią w pierwszej fazie domeny, tworząc najpotężniejszy zespół w obecnym zestawie pięter i wyzwań Spiral Abyss.

Opcje składu zespołu

Zespół składający się z Zhongli, Nahidy, Furiny i Neuvillette może być optymalny w Spiralnej Otchłani, ale gracze, którzy nie mają tych postaci, nadal mają kilka opcji składu swojego zespołu. Popularne postacie w Genshin Impact w wersji 4.2, takie jak Baizhu i Kaedehara Kazuha, pozostają realnymi opcjami. Umiejętności wspierające Kazuhy i zdolności Anemo pozwalają jej zadawać niesamowite obrażenia poprzez aktywację reakcji żywiołów. Reakcje te pomogą graczom zaoszczędzić czas w każdej komnacie, aby ukończyć wyzwania Spiral Abyss i zdobyć Gwiazdy Otchłani.

Przyszłość spiralnej otchłani

Druga faza Genshin Impact w wersji 4.3 rozpocznie się 9 stycznia, a kolejny reset Spiral Abyss odbędzie się 16 stycznia. Wycieki Genshin Impact w wersji 4.4 sugerują, że kolejna duża aktualizacja gry będzie dostępna 31 stycznia i zawierać będzie nowe postacie, wydarzenia i zadania. Jeśli nowe postacie zapewnią atrakcyjne zestawy umiejętności, rankingi Spiral Abyss mogą sprawić, że w lutym 2024 r. postacie te zajmą czołowe miejsca.

Genshin Impact to gra RPG z otwartym światem stworzona przez MiHoYo. Koncentrując się na interakcjach między siedmioma elementami, Genshin Impact to darmowa gra gacha, w której znajdziesz mnóstwo postaci, broni, regionów i nie tylko.

Źródło: gamerant.com