Śmierć Woo-ri Lee, koreańskiego głosu Cyno w Genshin Impact, w wieku 24 lat.

Smutna wiadomość z branży gier wideo: w wieku 24 lat zmarł południowokoreański aktor Woo-ri Lee, podkładający głos Cyno w Genshin Impact.

Woo-ri Lee umiera

Południowokoreański komik Woo-ri Lee, który podkładał głos Cyno w Genshin Impact, zmarł w ubiegły czwartek w wieku 24 lat. Koreański kanał kreskówkowy i anime Tooniverse ogłosił śmierć, nie ujawniając przyczyny jego śmierci.

Globalna społeczność Genshin Impact, a także członkowie branży gier wyrazili swój żal w związku z nagłą śmiercią Woo-ri Lee.

Wyrazy uznania i kondolencje

Na swoim oficjalnym koncie Genshin Impact złożył hołd Woo-ri Lee i wyraził wdzięczność za wspomnienia, jakie pozostawił po grze. Społeczność graczy na całym świecie również podzieliła się jego żałobą, podobnie jak Alejandro Saab, angielski głos Cyno w grze.

Oprócz swojej roli w Genshin Impact, Woo-ri Lee użyczył swojego głosu postaci Lorda Oystera w grze Cookie Run oraz Jamesowi w serialu animowanym Thomas & Friends: All Engines Go.

Więcej informacji na temat nowości związanych z grami wideo można znaleźć na stronie https://yhoo.it/YahooGamingSEA. Śledź także nasz kanał na Twitterze, nasz kanał o grach na YouTube i sprawdź stronę Yahoo Esports Southeast Asia na Facebooku.

Źródło: www.bing.com