Ślub inspirowany Genshin Impact: filipińska para świętuje D-Day w Iloilo City

Filipińska para pobrała się podczas ceremonii w Iloilo City zainspirowanej grą RPG Genshin Impact.

Ślub Genshin Impact

Panna młoda, Winky Palmares-Dignadice, niedawno udostępniła w lokalnej grupie graczy na Facebooku zdjęcie przypominające zaproszenie na ślub ze stycznia 2023 r., gdzie szybko zostało docenione. Według niej gry stały się naprawdę ważną częścią ich życia. Zaproszenie było niczym „paszport” do wirtualnego narodu Inazuma. W nawie kościoła ustawiono bramę Torii, a na sukni ślubnej Winky wszyto emblemat Electro.

Grający przyjaciele zaproszeni na wesele

Para zaprosiła nawet swoich przyjaciół z Genshin Impact na ten wielki dzień! Według Winky było obecnych kilku znajomych poznanych w grze, niektórzy z nich mieszkali w Iloilo, a nawet jeden przyjechał z Quezon City. Znajomy grający, który nie mógł być obecny, wysłał wiadomość wideo, która została odtworzona na weselu, zachęcając parę, aby zawsze starała się być dla siebie lepsza.

Genshin Impact, gra fenomenalna

Wydany po pierwszych blokadach związanych z pandemią COVID-19, Genshin Impact szybko wzbudził zainteresowanie i zjednoczył ludzi w środku pandemii. Nagrodzona przez Apple tytułem „Gry roku na iPhone’a” i przez Google Play „Najlepszą grą roku 2020” gra pozostaje bardzo popularna i regularnie plasuje się wśród najbardziej dochodowych gier mobilnych.

Wywiad z Winky z GMA Integrated News

W wywiadzie dla GMA Integrated News Winky ujawniła, że ​​ona i jej mąż bardzo podobała jej się gra i jej bohaterowie. Na swój ślub wybrali Inazumę, ponieważ jest to kraina wieczności, symbolizująca trwałe i wieczne zjednoczenie. Na weselu nie zabrakło elementów nawiązujących do Inazumy, jak chociażby ołtarz Shinto z akcentami kwiatu wiśni przy wejściu.

Wspomniano również, że para nie grała razem często, ale kiedy już to robili, mąż często potrzebował pomocy w cotygodniowych walkach z bossami. Mimo to gra stała się istotną częścią ich codziennego życia, pomagając im wspierać się nawzajem w trudnych chwilach.

Źródło: www.bing.com