Ślub inspirowany efektami Genshin olśniewa w Iloilo: sprawdź fascynujące szczegóły

Genshin Impact inspiruje wesele

Filipińska para pobrała się podczas ceremonii ślubnej w Iloilo City zainspirowanej grą RPG Genshin Impact. Panna młoda, Winky Palmares-Dignadice, niedawno udostępniła w lokalnej grupie graczy na Facebooku zdjęcie przypominające zaproszenie na ślub w styczniu 2023 r., gdzie szybko je podziwiano.

Zaproszenie na ślub było jak „paszport” do narodu gier Inazuma. W nawie kościoła zainstalowano bramę Torii. Winky miała również wszyty emblemat Electro w sukni ślubnej.

Para zaprosiła nawet swoich przyjaciół z Genshin na ten wielki dzień!

„Mamy znajomych, których poznaliśmy w grze, a którzy byli na weselu. Co najmniej pięciu miało swoją siedzibę w Iloilo. Jeden nawet przyjechał z Quezon City, żeby wziąć w nim udział” – powiedziała Winky.

Wpływ Genshin i pandemia

Wydany kilka miesięcy po pierwszych blokadach związanych z pandemią COVID-19, Genshin Impact szybko wzbudził zainteresowanie i zjednoczył ludzi w środku pandemii. Następnie została nazwana przez Apple „Grą Roku na iPhone’a” i „Najlepszą Grą 2020 roku” przez Google Play.

Gra nadal cieszy się dużą popularnością. Co roku nadal pojawia się w raportach przedstawiających najbardziej dochodowe gry mobilne.

Wywiad z Winky

Czy Winky i jej mąż grają w Genshina? Tak! Kochamy tę grę tak samo jak postacie.

Czy pamiętasz, w którą wersję zacząłeś grać? Zacząłem od wersji 1.0. Nie pamiętam, kiedy mój mąż zaczął, ale właśnie obchodził swoje trzecie Święto Latarni z Hu Tao. Jestem trochę zazdrosny. Ha ha.

Kim głównie grasz? Zawsze byłem fanem Keqingu. Mój mąż jest zwolennikiem Hu Tao.

Dlaczego Inazuma? Ponieważ jest to kraina wieczności. Chcę, żeby to symbolizowało nasze małżeństwo. Związek, który będzie trwał wiecznie.

Jaki był najbardziej „inazuma” aspekt waszego ślubu? Przy wejściu na wesele mieliśmy świątynię Shinto z akcentami kwiatów wiśni!

Czy wspólnie zajmujecie się obszarami, eksploracją lub walkami z bossami? Najśmieszniejsze jest to, że nie gramy razem często! Kiedy to robimy, mój mąż zawsze potrzebuje pomocy w cotygodniowych walkach z bossami… Nie może tego zrobić sam! Ha ha.

Lubię grać solo, ponieważ jestem bardzo zajęty w pracy i mogę logować się tylko w losowych porach dnia. Nie jesteśmy typową parą, która lubi się razem bawić. Jesteśmy niezależnymi graczami, którzy wiedzą, jak na siebie liczyć, gdy zajdzie taka potrzeba. Ale przedstawiłem go Genshin Impact i gra stała się dużą częścią naszego codziennego życia.

Źródło: www.bing.com