Sigewinne: Przewodnik po kompilacjach i kompilacjach Ultimate Team

Przewodnik Sigewinne w Genshin Impact: najlepsze umiejętności i składy drużyn

Sigewinne dołącza do grona najnowszych postaci Fontaine’a, gdy gra zmierza w stronę rozszerzenia Natlan w Genshin Impact. Oferuje unikalne połączenie leczenia, wsparcia i aplikacji Hydro poza kamerą. Jego zdolność do leczenia i wzmacniania sojuszników, w połączeniu z możliwością stosowania efektów wodnych poza ekranem, sprawia, że ​​jest to cenny nabytek dla graczy chcących urozmaicić swoje strategie.

Zalecany skład zespołu

Jako uzdrowiciel Sigewinne może pasować do każdego zespołu potrzebującego leczenia. Jednak naprawdę błyszczy w konstrukcjach, które są Hydrocentryczne lub wymagają ciągłych reakcji żywiołów Hydro i leczenia. Dla zespołów nastawionych na maksymalizację reakcji elementarnych Sigewinne jest szczególnie cenny. Dodatkowo jej zdolności wsparcia pomagają utrzymać drużynę razem podczas zadających obrażeń reakcji, co czyni ją doskonałym wyborem do maksymalizacji ataku i obrony.

Zawierając postacie takie jak Furina, Nilou i Nahida, Sigewinne jest centrum idealnego składu zespołu pod kątem reakcji Blooma. Jego rola głównego uzdrowiciela i aplikatora Hydro zapewnia ciągłe wsparcie podczas intensywnej walki.

Używając postaci takich jak Yae Miko i Kazuha, a także Sigewinne i Furina, zespół opiera się na konsekwentnym stosowaniu żywiołów w celu uzyskania intensywnych reakcji i kontroli tłumu.

Zastępując Kazuhę Neuvillette dla graczy z opcją C2 Sigewinne i chcących polowego DPS, ten zespół może zoptymalizować obrażenia, zmniejszając odporność wrogów na wodę.

Wreszcie zespół składający się z Sigewinne, Clorinde, Fischl i Sucrose oferuje alternatywę polegającą w mniejszym stopniu na postaciach 5-gwiazdkowych, idealną dla graczy F2P.

Źródło: gamerant.com