Ruszyły zapisy do bety nowej gry od twórców Genshin Impact

HoYoVerse nadal błyszczy swoim najnowszym projektem, Zenless Zone Zero. Studio uruchomiło zapisy na drugą zamkniętą betę tej wyczekiwanej gry, która będzie dostępna na PC, Androidzie i iOS. Jeśli jesteś fanem HoYoVerse, tego ogłoszenia nie możesz przegapić.

Jak uzyskać dostęp do zamkniętej bety Zenless Zone Zero?

Po prostu wejdź na oficjalną stronę gry i zarejestruj się na koncie HoYoVerse. Jeśli jednak chcesz zmaksymalizować swoje szanse na udział w becie, możesz zwiększyć swoje szanse, wykonując szereg zadań wymienionych na stronie.

Nowy gatunek w HoYoVerse

W przeciwieństwie do poprzednich gier HoYoVerse, Zenless Zone Zero to gra akcji RPG, która zanurza graczy w miejskim, cyberpunkowym środowisku, w którym muszą stawić czoła wrogom. Choć może przypominać Genshin Impact, zawiera żywą paletę kolorów przypominającą gry takie jak Devil May Cry, z elementami unikalnymi dla gier typu hack’n’slash.

Zapowiedź gry wraz ze zwiastunem zamkniętej bety

Aby dać Ci przedsmak tego, co Cię czeka w Zenless Zone Zero, HoYoVerse wypuściło trzyminutowy zwiastun przedstawiający niektóre aspekty gry. Jeśli jesteś zainteresowany tą wersją beta, pamiętaj, że będziesz potrzebować co najmniej 40 GB wolnego miejsca na platformie PC, 17 GB na iOS i 15 GB na Androidzie. Spora kwota jak na wersję beta, ale fani gier MiHoYo są gotowi wypuścić ją na swoje urządzenia.

Źródło: en.softonic.com