Rozwiązania bąbelkowe Genshin Impact Mglisty las

Rozwiązania zagadek bąbelkowych mglistej leśnej ścieżki w Genshin Impact

Czy utknąłeś w zagadkach bąbelkowych mglistej leśnej ścieżki w Genshin Impact? Nie panikuj, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać te zagadki i uzyskać postęp w grze.

Dotrzyj do Ścieżki Mglistego Lasu

Gdy tylko rozpoczniesz światowe zadanie Dzika Wróżka Erinnyes, zostaniesz przeniesiony na południową część wyspy, do obszaru Ścieżka Mglistego Lasu. Po dotarciu na miejsce skieruj się w głąb lasu, aż dotrzesz do dużego ołtarza i wejdź z nim w interakcję. Będziesz wtedy mógł rozwiązać zagadki z bąbelkami.

Skorzystaj z naszych obrazów, aby uzyskać najlepsze miejsce

Oznaczyliśmy obrazy dużymi czerwonymi strzałkami, aby wskazać, gdzie umieścić bańki, aby rozwiązać zagadkę, ponieważ ukończyliśmy już zadanie. Te obrazy pomogą Ci znaleźć najlepsze miejsce na bąbelki.

Odkryj tajemnicę ołtarza – rozwiązanie pierwszej zagadki bąbelkowej ścieżki Mglistego Lasu

Pierwsza zagadka znajduje się na północ od ołtarza. Użyj umiejętności Abberacji Ośmiornicy, aby usunąć mgłę. Zobaczysz wtedy trzy rury na wzgórzu i bańkę rosy na zewnątrz. Gdy wróg zostanie wyeliminowany, pojawi się kolejna bańka rosy.

Używając umiejętności Octopus, zsuń dwie bańki, a połączą się w większą bańkę. Umieść tę dużą bańkę mniej więcej pośrodku trzech rur i przebij ją, aby rozwiązać tę zagadkę.

Odkryj tajemnicę ołtarza – rozwiązanie drugiej zagadki bąbelkowej ścieżki Mglistego Lasu

Druga zagadka znajduje się niedaleko wodospadu, na zachód od pierwszej zagadki. Aby to zrobić, umieść dwie bańki obok siebie i lekko nałóż na siebie, aby eksplodowały jedna po drugiej. Jeśli zrobisz to poprawnie, pierwszą bańką uruchomisz rurę obok wodospadu, a następnie drugą bańką dwie ostatnie.

Odkryj tajemnicę ołtarza – rozwiązanie trzeciej zagadki bąbelkowej ścieżki Mglistego Lasu

Trzecia zagadka znajduje się na południe od ołtarza. Wyrównaj bąbelki tak, aby znajdowały się nieco na lewo i prawo od środkowej rury, jak pokazano na powyższym obrazku. Trzymając dwie bańki obok siebie, najpierw przebij prawą, a reakcja łańcuchowa aktywuje wszystkie trzy rurki.

Dzięki temu rozwiążesz zagadki bąbelkowe na mglistej leśnej ścieżce! Możesz już bez większych problemów kontynuować zadanie Dzika Wróżka Erinnyes.

Często zadawane pytania dotyczące łamigłówek bąbelkowych Ścieżka Mglistego Lasu

Czy potrafisz łączyć bąbelki?

Tak. Tak naprawdę musisz to zrobić, żeby rozwiązać pierwszą zagadkę. Zsuwanie bąbelków razem tworzy większy promień.

Czy istnieje kolejność rozwiązywania zagadek z bąbelkami?

NIE. Możesz je rozwiązywać w dowolnej kolejności, a zadanie nadal będzie się rozwijać.

Źródło: www.videogamer.com