Rozszerzenie mapy fontann ujawnione w wycieku Genshin Impact

Przygotujcie się, bo niedługo wyląduje Genshin Impact w wersji 4.1 z zupełnie nową sekcją mapy, która obiecuje znacząco rozszerzyć i tak już rozległy świat gry.Według ostatnich przecieków aktualizacja doda nowy region do Fontaine. Nie jest to zaskakujące, ponieważ HoYoverse już wkrótce po dodaniu ich do gry rozbudował takie regiony jak Inazuma i Sumeru, a świat Genshin Impact wciąż się rozwija, oferując coraz więcej odkryć.

Nowe przedłużenie w kierunku północnym

Wersja 4.0 dodała także naród Hydro do północnego Sumeru, a wersja 4.1 wydaje się kontynuować tę ekspansję na północ. Mapa Teyvat zaczyna przybierać dziwny kształt, a Fontaine zostaje odizolowany w północno-zachodnim narożniku, połączony jedynie z Sumeru portami i wąskimi drogami wodnymi.

Dwie nowe statuy i punkty teleportacyjne

Jeśli mapa, która wyciekła, jest poprawna, nad Dziedzińcem Fontann zostaną dodane dwie nowe Statuy Siedmiu, którym towarzyszyć będzie około 15 punktów teleportacyjnych rozsianych po okolicy. Niektóre z tych punktów wydają się nawet znajdować pod wodą, co oznacza, że ​​mapa Fontaine’a będzie się rozszerzać zarówno na lądzie, jak i pod wodą.

Możesz sprawdzić wyciekający obraz z przeciekającego „blednaya” w tym wątku Reddit, aby dowiedzieć się o nowym rozszerzeniu. Nazwy lokalizacji są w języku rosyjskim, ale można wyraźnie zobaczyć układ nadchodzącego rozszerzenia.

Trasa kolejowa w budowie

Ciekawostką wartą odnotowania jest brak w pełni ukończonej linii kolejowej w północnej części Fontaine. Linia wydaje się częściowo ukończona lub przerwana, co dodaje intrygi przyszłej aktualizacji.

Do wydania wersji 4.1 pozostało jeszcze nieco ponad dwa tygodnie, więc nadal masz czas, aby spróbować zdobyć postacie wysokiego poziomu, takie jak Zhongli, Childe i Freminet. Jeśli nie jesteś zdecydowany na budowanie swojego zespołu, nie wahaj się sprawdzić naszej listy rankingowej postaci Genshin Impact, a także dostępnych kodów, aby otrzymać kilka Primogemów za darmo.

Źródło: www.bing.com