Rozszerzenie fontanny w Genshin Impact Patch 4.1 od 27 września

Nowe rozszerzenie 4.1 Genshin Impact: odkryj wszystkie nowe funkcje!

Witam wszystkich, podróżników! Wydaje się, że nie tak dawno temu rozpoczęliśmy eksplorację Fontaine, a oto już jego pierwsze rozszerzenie. Otrzymamy wiele nowej zawartości, w tym pierwsze pojawienie się Arlecchino, głównego Harbinger Fatui w tej historii. Poza tym szybko zbliża się trzecia rocznica Genshin Impact, co oznacza, że ​​czekają nas niespodzianki na przyszłość. Ale na razie przyjrzyjmy się wszystkiemu, co czeka na nas w aktualizacji 4.1.

Nowa aktualizacja przeniesie nas do nowego regionu zwanego Twierdzą Meropide, czyli ultrabezpiecznego więzienia, w którym przetrzymywani są najstraszniejsi przestępcy Fontaine’a. Może się jednak zdarzyć, że skrywa znacznie bardziej złowrogie i tajemnicze sekrety. Podróżnik zostanie fałszywie oskarżony i skazany na twierdzę w ramach specjalnej tajnej misji. Będziemy mieli także okazję odkryć centralne laboratorium dawnego Instytutu Badawczego Fontaine, znane jako te dziwne, gigantyczne pływające kostki wody, które można zobaczyć na północny wschód od Fontaine.

Oczywiście wprowadzenie nowego regionu nie może obejść się bez pojawienia się nowych postaci. Wriothesley, „Duke” Twierdzy Meropide, będzie jedną z naszych nowych grywalnych postaci. Jest użytkownikiem Cryo Catalyst na poziomie 5 gwiazdek, co czyni go pierwszą postacią w tym kolorze. Chociaż użytkownicy Catalyst byli reprezentowani w każdym dostępnym produkcie, Cryo stanowił jak dotąd wyjątek. Mimo to twierdzenie, że jest użytkownikiem Katalizatora, jest technicznie poprawne, ponieważ Wriothesley tak naprawdę nie używa Katalizatora, po prostu uderza ludzi i jednocześnie ich zamraża. Kiedy jego zdrowie spadnie trochę za bardzo, może zastosować kontratak zwany Rebuke: Vaulting Fist, który nie zużywa wytrzymałości i przywraca mu zdrowie. Jego umiejętności żywiołów dają mu premię, a w połączeniu z normalnymi i wzmocnionymi atakami może utrzymać stałe zdrowie i zadawać potężne ciosy. Dodatkowo jego misja fabularna zatytułowana „Rozdział Cerberusa: Akt I” będzie dostępna po wydaniu aktualizacji.

Następnie w końcu będziemy mieli okazję zagrać z prezesem Sądu Najwyższego Fontaine, Neuvilettem, który jest użytkownikiem Hydro Catalyst na poziomie 5 gwiazdek. Ma bardzo specjalny naładowany atak, podczas którego tworzy Pieczęć, a następnie uwalnia prostą wiązkę obrażeń Hydro, która, choć niezwykle potężna, wyczerpuje również jego zdrowie. Może zbierać Krople Wody Źródlanej, aby utrzymać swoje zdrowie i przyspieszyć tworzenie Pieczęci, zarówno za pomocą Umiejętności Żywiołów, jak i Wybuchu Żywiołów. Oprócz odgrywania ważnej roli w głównym zadaniu Fontaine’a będzie on miał także własne zadanie fabularne zatytułowane „Rozdział Diluvies: Akt I”, dostępne po wydaniu aktualizacji.

Baner tej aktualizacji będzie przedstawiał Neuvilette i Hu Tao jako pięciogwiazdkowe postacie z Fazy 1, a następnie Wriothesleya i Venti jako kluczowe postacie z Fazy 2. Ich charakterystyczna broń będzie dostępna w każdej fazie, wraz z „Tomb of Eternal Flow”. jako charakterystyczna broń Neuvilette podczas fazy 1 i „Nadzór przepływu środków pieniężnych” jako charakterystyczna broń Wriothesleya podczas fazy 2.

To nie wszystko, będziemy mieć także kilka nowych broni w banerze wydarzenia związanego z bronią. Będziemy mieli „Asystenta portowego” (miecz), „Przenośną piłę elektryczną” (ostrze miecza), „Wiertło poszukiwacza” (włócznia) i „Dalmierz” (łuk).

Oczywiście wraz z nowym regionem pojawiają się nowi wrogowie. Nowy szef, zwany „Eksperymentalnym generatorem pola”, to mechaniczny generator antygrawitacyjny działający w stylu zegarka, który wymknął się spod kontroli. W wodnych częściach tego nowego regionu będziemy mieli także nowego bossa o imieniu „Tysiącletni perłowy konik morski”, a także odkryjemy nowe typy podwodnych meków.

Kompania Fatui również przeniosła się do tego nowego regionu wraz z pojawieniem się dwóch nowych wrogów: „Agentów Lodu” i „Agentów Wiatru”, obaj używający eleganckich rapierów do swoich szybkich ataków.

Jeśli chodzi o nadchodzące wydarzenia, największym z nich jest nasze wielkie wydarzenie specjalne z okazji trzeciej rocznicy Genshin Impact. To jest „Waterborne Poetry”, gala poetycka, która odbędzie się przy Kamiennej Bramie i która skupi się na Venti i Hu Tao. Oprócz zwykłych nagród, takich jak Mora, Primogems i materiały, dostępny będzie unikalny 4-gwiazdkowy katalizator o nazwie „Ballad of the Boundless Blue”, a także jego materiały do ​​uszlachetniania.

Pierwsza minigra wprowadzona w ramach tego głównego wydarzenia nosi nazwę „The Rites of the Hundred Pace Throw” i jest galerią strzelania wazami. Następnie mamy „Inspirujące Uderzenie”, w którym ukończysz wyzwania bojowe i możesz wywołać fale uderzeniowe wokół swojej postaci, zbierając podczas walki Kryształy Inspirujące. Na koniec mamy „Perspektywy malowania renowacyjnego”, w którym będziesz musiał robić zdjęcia, aby pomóc w ukończeniu niedokończonych obrazów.

Oprócz wydarzenia Waterborne Poetry, będziemy mieli kilka innych różnorodnych wydarzeń towarzyszących uroczystościom. „Wybuchowa przygoda Dodoco” zapozna Cię z małą grą stworzoną przez Lisę, aby zabawiać Klee i zapobiegać mu eksplozji ryb w jeziorach Mondstadt. Najlepszym sposobem na opisanie tej mini-gry jest trochę jak Tetris 3D, w którym strzelasz do Jumpy Dumpties w określonych konfiguracjach parzących ryb, aby zdobywać punkty.

Następnie będziemy mieli „Wspaniałe żniwa”, w którym podwodne stworzenia laboratoryjne w niewytłumaczalny sposób trafiają do słodkiej wody, gdzie nigdy nie powinny się znajdować. Będziesz musiał zebrać „Fioletowe Meduzy” z wodnych głębin Fontaine w wyścigu z czasem.

Wciąż po stronie Fontaine, będziemy mieli „Wzloty i upadki życia”, które zabiorą Cię do regionu Beryl, aby przetestować „Wirniki ciśnieniowe” dla badacza z Fontaine. Używając tych wirników ciśnieniowych, będziesz musiał stawić czoła różnym wyzwaniom bojowym, a ładując je za pomocą odpowiedniego naciśnięcia przycisku, możesz wytworzyć fale uderzeniowe pod wysokim ciśnieniem, które pomogą ci w walce.

Na koniec czeka nas jeszcze kilka mniejszych wydarzeń. Specjalne wyzwania „The Forge Realm’s Temper” z kolekcjonerskiej gry karcianej „Genius Invokation TCG” będą ponownie dostępne, a wydarzenie „Overflowing Mastery” powróci, aby zapewnić Podróżnikom podwójne nagrody za materiały zwiększające umiejętności. Codziennie odbywać się będzie także wydarzenie o nazwie „Kąpiel w płyneniu”, podczas którego otrzymacie dziesięć Przeplatających się losów, cztery Fragile Resins, a także przesyłkę pocztową zawierającą 1600 Primogemów, nową małą maskotkę o imieniu „Itty Bitty Octobaby” i pistolet do bąbelków zwany „Przenośnym Aerodynamicznym Generatorem Bąbelków Żelatynowych”.

A dla melomanów to ogłoszenie zawiera wieści dotyczące koncertu Genshin Impact. Pierwszy koncert odbędzie się 29 i 30 września w Mercedes-Benz Arena w Szanghaju. Merchandising z koncertu jest już dostępny w oficjalnych sklepach internetowych. W grze dostępny będzie także pakiet koncertowy o nazwie „Resonant Melodies”, który będzie zawierał Primogems, wizytówkę, szybowiec i specjalne meble do „Doniczka Serenetea”. Więcej szczegółów na temat ilości i daty premiery zostanie podanych później na oficjalnych kanałach HoYoVerse.

W obliczu całej tej ekscytującej zawartości, tym, co czyni ten czas wyjątkowym, jest świętowanie kolejnego pomyślnego roku dla Genshin Impact. To niesamowite, że minęły już trzy lata

Źródło: www.heypoorplayer.com