Różnice pomiędzy Genshin Impact i Zenless Zone Zero!

Jeśli jesteś graczem Genshin Impact i chcesz przejść na Zenless Zone Zero, nową grę gacha firmy HoYoverse, która zostanie wydana 4 lipca 2024 r., nie jesteś sam w swoim wyborze. Mając na uwadze ponad 40 milionów potwierdzonych rejestracji wstępnych, wielu graczy przygotowuje się na tę zmianę. Aby przygotować się na ZZZ, sprawdź powyższą infografikę porównawczą! Udostępniona przez zweryfikowanego użytkownika Twittera @GenshinImpactOC, ale stworzona przez @Benbutbap, ta infografika bezpośrednio porównuje najważniejsze elementy Genshin Impact z ich odpowiednikami w Zenless Zone Zero.

Przygotuj się na Zenless Zone Zero

Na przykład Primogems, używane do uzupełniania rezerw w Genshin Impact, nazywane są Polichromią w Strefie Zero Zenless. Polichromia niewątpliwie będzie częścią sposobu, dzięki któremu Proxy (gracze, jak są nazywani we wszechświecie ZZZ) będą mieli dostęp do nagród za wyzwania, które ukończą na mapie. Wyzwania takie jak Pąki Leyline, Skamieniałe Drzewa i Pąki Wyzwań napotkane w Genshin Impact nadal będą musiały zostać zidentyfikowane w Strefie Zero Zenless. Podobnie gracze będą musieli zamienić polichromię na ładunek baterii, aby otrzymać nagrody po wyzwaniu.

Porównanie przedmiotów i nagrody

Następne oczywiste porównanie dotyczy Intertwined Fate i Familiar Fate z jednej strony oraz Cipher Ribbon i Master Ribbon z drugiej. Dwa typy losów w Genshin Impact pozwalają graczom losować nowe postacie i broń z różnych dostępnych sztandarów Genshin. Podobnie dwa rodzaje wstążki Zenless Zone Zero będą przedmiotami, których proxy będą używać do strzelania banerami ZZZ. Wstążka główna jest używana w banerach o nazwie Wyszukiwanie sygnału stabilnego kanału, które pozwalają rysować Agentów (postacie ZZZ, które można dodać do swojej drużyny) lub Silniki W (broń, którą mogą wyposażyć Agenci w celu zwiększenia ich statystyk).

Z drugiej strony, Wstążka Szyfrowania jest używana do wyłącznych przeszukiwań sygnałów kanałów i wyłącznych przeszukiwań kanałów broni. Różnica polega na tym, że ekskluzywne wyszukiwania sygnałów kanałów, banery, są wyszukiwaniami ograniczonymi czasowo, co oznacza, że ​​będziesz chciał zgromadzić zaszyfrowaną wstążkę, aby uzyskać rzadkich agentów i silniki W.

Zdobywanie darmowych przedmiotów w Strefie Zero Zenless

Jako nowy gracz Zenless Zone Zero możesz otrzymać darmowe przedmioty! W rzeczywistości napisaliśmy kompletny przewodnik na temat zbierania nagród za kamienie milowe rejestracji wstępnej w Zenless Zone Zero, a post zawiera osiem dodatkowych wydarzeń z bezpłatnymi przedmiotami, do których można łatwo uzyskać dostęp.

Główni bohaterowie Zenless Zone Zero

Pożegnaj swojego Podróżnika, czas zostać Pełnomocnikiem. Jako gracz w Zenless Zone Zero, na początku gry będziesz miał wybór pomiędzy dwoma proxy: Belle i Wise. Belle i Wise są rodzeństwem w Zenless Zone Zero, co nieco przypomina pierwszą grę gacha firmy HoYoverse, Genshin Impact. W Genshin główna postać, której nie wybierzesz, pojawia się w dalszej części gry. Obaj bohaterowie są bliźniakami, z których jeden podąża mroczniejszą ścieżką, którą zobaczysz w trakcie swoich spotkań.

Źródło: progameguides.com