Rozczarowanie fanów Genshin Impact z powodu nagród z okazji trzeciej rocznicy

Genshin Impact: nagrody z okazji trzeciej rocznicy rozczarowują fanów

Niezadowalające nagrody

Hoyoverse ogłosiło niedawno nagrody z okazji trzeciej rocznicy Genshin Impact, ale niestety fani byli nimi rozczarowani. Rzeczywiście, gra nie jest znana z tego, że jest bardzo hojna, jeśli chodzi o darmowe nagrody. Podczas pierwszej rocznicy powstania gry fani wyrazili swoje niezadowolenie, zostawiając negatywne recenzje w Google App Store, co zmusiło Hoyoverse do zaoferowania dodatkowych nagród, aby uspokoić graczy.

Brak rozwoju na drugą i trzecią rocznicę

Niestety, w drugą rocznicę nagrody nie uległy zmianie, zaoferowano tylko 20 życzeń, kilka żywic i zwierzaka. I wygląda na to, że nie inaczej jest w przypadku trzeciej rocznicy, co wywołało złość i rozczarowanie fanów.

Rozczarowanie graczy

W obliczu tych rozczarowujących nagród gracze wyrazili swoje niezadowolenie na Reddicie i Twitterze. Wyrazili swoje rozczarowanie pomimo i tak już niskich oczekiwań. Niektórzy gracze nazywali nawet Genshin Impact sposobem na zarobienie przez Hoyoverse łatwych pieniędzy, bez żadnych realnych korzyści dla graczy.

Jest więc jasne, że baza graczy jest zmęczona brakiem wysiłków ze strony Hoyoverse, jeśli chodzi o nagrody. W tej chwili nie wygląda na to, aby gracze planowali wdrożyć jakiekolwiek działania, takie jak kampania negatywnych opinii, ale w dalszym ciągu wyrażają swoje niezadowolenie, nawet jeśli nie oczekują już wiele od Hoyoverse, jeśli chodzi o darmowe nagrody.

Źródło: www.dexerto.com