Rewelacje na temat przyszłych postaci w banerach wydarzeń Genshin Impact w wersji 4.6

Cenne informacje o nadchodzących postaciach w banerach wydarzeń Genshin Impact w wersji 4.6

Wiarygodne źródło społeczności Genshin Impact podobno ujawniło banery wydarzeń dla wersji 4.6, z kilkoma nieoczekiwanymi powtórkami. Postacie zawsze były sercem Genshin Impact: są główną atrakcją gry, siłą napędową rozgrywki i głównym źródłem zysków HoYoverse. Zatem wiedza o tym, które postacie wyjdą na rynek, jest cenną informacją dla graczy Genshin Impact, ponieważ mogą oni następnie wybrać, w jaki sposób odpowiedzialnie wydawać swoje Primogems.

Genshin Impact wersja 4.6 Postacie banerowe

Cykl łatek Fontaine wprowadził wiele popularnych postaci Genshin Impact, takich jak Furina i Neuvillette, które mocno wywalczyły sobie miejsce w meta grze końcowej. Inne, jak Xianyun i Chevreuse, umożliwiły nowe typy rozgrywki dla starych jednostek, ulepszając niszowe koncepcje, takie jak ataki nurkowe i przeciążenia. Wraz z pojawieniem się Arlecchino w wersji 4.6 stało się jasne, że HoYoverse ma ambitne plany wobec reszty obsady Fontaine, ale te nowe wydania będą okraszone kilkoma kluczowymi powtórkami.

Oczekuje się, że Neuvillette i Kazuha ponownie pojawią się na sztandarach wydarzeń w drugiej połowie wersji 4.5, wydaje się jednak, że Wanderer i Baizhu mają powrócić w wersji 4.6. Informacją podzielił się Dimbreath na Twitterze oraz umieścił na subreddicie Genshin Impact Leaks. Oczekuje się zatem, że w Genshin Impact Lyney będzie towarzyszyć dyrektorowi Hearth House na sztandarach wydarzenia w wersji 4.6.

Genshin Impact wersja 4.6 Postacie banerowe

Arlecchino – 5 gwiazdek Pyro Polearm
Lyney – 5-gwiazdkowy łuk Pyro
Wędrowiec – 5 gwiazdek Katalizator Anemo
Baizhu – 5-gwiazdkowy katalizator Dendro

Należy zauważyć, że chociaż wydaje się, że jest to aktualny skład wersji 4.6, HoYoverse ma reputację osoby zmieniającej banery wydarzeń pod wpływem kaprysu. Ostatnio planowano, że Itto i Albedo pojawią się w banerach wydarzeń w wersji 4.3, zanim ostatecznie zostaną przeniesione do wersji 4.5. Choć niektórzy mogą uznać powtórkę Baizhu za zaskakującą, należy zauważyć, że po wersji 4.6 będzie on uprawniony do nowego sztandaru Genshin Impact Chronicle.

Kierując się podobną myślą, jest całkiem możliwe, że Genshin Impact będzie zawierało powtórkę Shenhe w wersji 4.7, ale na razie pozostaje to w sferze spekulacji. Oczekuje się, że gwiazdą wersji 4.6 będzie Arlecchino, chociaż nowa aktualizacja obejmie także premierę Petrichor i Remuria w Genshin Impact, dwóch bardzo oczekiwanych lokalizacjach, które niemal uzupełnią Fontaine jako region Teyvat. Oczekuje się, że kolejne rozszerzenie mapy pojawi się w wersji 5.0 wraz z premierą Natlan.

Źródło: gamerant.com