Rewelacje na temat Furiny w Genshin Impact

Nowy wyciek Genshin Impact ujawnia dodatkowe informacje na temat ogólnej mocy Furiny na boisku.Ta wyjątkowa postać, znana również jako Bóg Mądrości, odgrywa rolę jednego z siedmiu Archontów i została wprowadzona w wersji 4.0 wraz z wieloma innymi postaciami Fontaine’a.

Wyjątkowa moc

Jak dotąd każdy z czterech Archontów, którzy pojawili się w głównej historii Genshin Impact, dołączył do grywalnej drużyny kilka tygodni lub miesięcy później. Ostatnie wydarzenia na żywo potwierdziły, że nie będzie można nią grać w następnej aktualizacji, która jest zarezerwowana z powodu pojawienia się dwóch nowych użytkowników katalizatora, Wriothesleya i Neuvillette.

System sztaplowany

Niedawne przecieki dotyczące Genshin Impact ujawniły więcej szczegółów na temat zestawu Furiny i jej ogólnej mocy na boisku.Według poprzednich przecieków jej zestaw będzie opierał się na systemie kumulacji powiązanym z jej zdrowiem, który jest powszechny dla użytkowników Hydro w Genshin Impact. Nowe plotki mówią, że aby Furina mogła przetrwać, gracze będą musieli towarzyszyć jej z uzdrowicielem drużynowym, ponieważ jedna z jej umiejętności wysysa zdrowie całej drużyny. Fakt, że zmniejsza zdrowie, oznacza, że ​​Furina nie będzie miała zbyt dużej synergii z popularną postacią DPS Pyro Hu Tao, która korzysta z różnych wzmocnień, jeśli jej zdrowie spadnie poniżej 50%.

Wybór uzdrowiciela

Połączenie Archon Hydro z Hu Tao może utrudnić śledzenie punktów zdrowia użytkownika Pyro, szczególnie w przypadku większych grup wrogów. Z przecieku wynika, że ​​obecnie użytkownik Dendro, Baizhu, wydaje się być najlepszym uzdrowicielem do połączenia z Archon Hydro, ponieważ może zapewnić mnóstwo leczenia całemu zespołowi.

Unikalna umiejętność elementarna

Umiejętność żywiołów Furiny pozwoli jej umieścić mały gadżet w kształcie zwierzęcia, który będzie głównym źródłem jej obrażeń, gdy opuści pole. Stworzenie to oferuje różne wzmocnienia w zależności od rodzaju ataków używanych przez aktywną postać, podobnie jak Iluzoryczne Serce Nahidy. Podobnie jak czterech wcześniej wydanych Archontów, Furina będzie prawdopodobnie bardzo wszechstronną postacią, która będzie pasować do wielu rodzajów kompozycji drużynowych w Genshin Impact.

Na razie ukazana jest jako postać bardzo teatralna, żyjąca dla emocji sali sądowej. Jeśli chodzi o dokładną datę premiery, plotki głoszą, że może ona pojawić się w wersji 4.2 Genshin Impact, która normalnie powinna zostać wydana w pierwszej połowie listopada, zgodnie ze zwykłym harmonogramem HoYoverse.

Genshin Impact jest już dostępne na PC, PS4, PS5 i urządzeniach mobilnych. Wersja na Switcha jest w fazie rozwoju.

Źródło: www.bing.com