Ranking najlepszych zawodniczek w Genshin Impact

Wybór idealnej postaci czołgu w Genshin Impact

W Genshin Impact do wyboru jest mnóstwo postaci kobiecych. Czasami, gdy chcesz stworzyć kolejną dużą grupę dziewcząt, musisz wiedzieć, kto przejmie rolę obrońcy. Aby znaleźć kolejny duży czołg, gracze muszą zbadać zdolności, mocne i słabe strony oraz wszechstronność każdej postaci. Czy postać może pasować do wielu typów drużyn, zadawać ogromne obrażenia, przyjmować te obrażenia i stać się głównym członkiem drużyny? Postacie na dole listy nie są w żadnym wypadku bezużyteczne, ale bardziej nadają się do roli wsparcia, wzmocnienia lub uzdrowiciela.

Lista rankingowa poziomów postaci

Postacie rangi S+ najlepiej nadają się na głównego DPS drużyny. Są to popularne postacie, które sprawdzają się w większości konfiguracji drużynowych. Hu Tao jest tego doskonałym przykładem ze względu na swój styl walki charakteryzujący się wysokim ryzykiem i wysokimi nagrodami. Może zwiększyć swój atak w oparciu o swoje HP i zwiększyć współczynnik trafień krytycznych dla innych członków drużyny.

Postacie rangi S są doskonałymi wojownikami i mogą być także główną postacią DPS drużyny. Są to pałkarze, którzy mogą ulepszyć się za pomocą artefaktów, aby osiągnąć rangę S+. Ganyu jest tego doskonałym przykładem. Potrafi zadać duże obrażenia i zapewnić wsparcie w postaci obrażeń Cryo. Ma jednak mało HP, a ładowane ataki czynią ją bezbronną.

Postacie rangi A są dobrymi wojownikami, ale potrzebują inwestycji w artefakty, aby naprawdę poradzić sobie z ilością obrażeń, jakie mogą zadać postacie wyższej rangi, lub potrzebują odrobiny planowania strategicznego, aby w pełni wykorzystać swój potencjał. Eula może zadać ogromne obrażenia swoim Wybuchem, który może uderzyć duży obszar. Może również zmniejszyć opór fizyczny i Cryo. Jeśli jednak nie trafi w cel, pozostaje podatna na ataki z powodu długiego czasu odnowienia Wybuchu, który kosztuje ją dużo energii.

Jest to punkt zwrotny, w którym główni bohaterowie DPS stają się wojownikami, którzy pełnią bardziej rolę wsparcia, ale mogą zadawać przyzwoite obrażenia. Z pewnością będą potrzebować artefaktów, aby zwiększyć zadawane przez siebie obrażenia i będą potrzebować wsparcia ze strony innych członków zespołu. Furina jest tego doskonałym przykładem. Jest doskonałym wsparciem DPS, zdolnym do zadania sporej ilości obrażeń. Jest bardzo dobra w skalowaniu obrażeń i w razie potrzeby może leczyć drużynę. Najlepiej sprawdza się jako wsparcie w tle, manipulując zespołem.

Tych wojowników można łatwiej wymienić lub pracować w bardziej specyficznych konfiguracjach drużynowych. Nie są mocnymi atakującymi i polegają głównie na artefaktach. Są lepszymi członkami wspierającymi. Dobrym przykładem jest bursztyn. Wybuch jest jego największą zaletą i przydaje się do eliminowania wrogów znajdujących się wysoko lub daleko. Jednak w sytuacji walki w zwarciu może zrobić tylko tyle.

Te postacie mają wspierać, buforować i leczyć. Nie są wojownikami w swoich drużynach. Barbara jest klasycznym przykładem uzdrowiciela. Wszystkie jej talenty opierają się na leczeniu, a jej obrażenia i HP są niskie. Mogłaby zadawać obrażenia za pomocą artefaktów Błękitnego Oceanu, ale są to niewielkie obrażenia podczas leczenia.

Źródło: www.gamepur.com