Ranking najlepszych postaci pirotechnicznych w Genshin Impact

Najlepsze postacie Pyro w Genshin Impact: Kogo wybrać do swojej drużyny?

Wstęp :
W Genshin Impact żywioły odgrywają kluczową rolę w walce, a Pyro jest jednym z najpotężniejszych żywiołów w grze. Jednak nie wszystkie postacie Pyro są sobie równe. Dowiedz się, jakie postacie Pyro są najlepsze dla Twojej drużyny, aby zmaksymalizować swoje szanse na sukces w grze.

Bennett – najlepsze wsparcie
Bennett jest uważany za sześciogwiazdkową postać w Genshin Impact, ponieważ jego Pyro Seal tworzy małe pole bitwy, które leczy aktywną postać i zapewnia jej ogromny wzrost ataku. Może znacznie zwiększyć obrażenia dowolnej postaci DPS, ale jej zdolności słabną, jeśli twój DPS skaluje się do DEF lub HP.

Xiangling – ulubieniec HoYoversa
Xiangling jest uważana za ulubione dziecko HoYoverse w Genshin Impact, ponieważ jest najlepszą wszechstronną postacią, jaką można znaleźć. Kiedy już zainwestujesz zasoby w ulepszenie go, możesz go używać jako podstawowego DPS, dodatkowego DPS, wyzwalacza reakcji i wsparcia, a wszystko to w tym samym czasie. Poza tym wygląda na to, że prawie każda nowa broń drzewcowa wydana w grze w jakiś sposób współpracuje z jej zestawem.

Lyney – Wielki Mag
Lyney jest Wielkim Magiem i pięciogwiazdkową postacią Pyro pochodzącą z regionu Fontanny i obecnie jest drugą najlepszą postacią Pyro w grze. Lyney zadaje przede wszystkim obrażenia…

Te postacie to jedne z najlepszych wyborów do budowania skutecznego zespołu w Genshin Impact. Dzięki swojej mocy Pyro mogą pomóc ci pokonać wyzwania i przejść przez grę, aby osiągnąć nowy poziom. Kogo wybierzesz do swojego zespołu?

Źródło: www.thegamer.com