Radość dzieciństwa w Genshin Impact: gdzie znaleźć dzieci?

Ich dni dzieciństwa: dobre czasy w Genshin Impact – The Fountain Daily Quest, część codziennej serii filmów zatytułowanych „Ich dni dzieciństwa”. Podróżnik po raz kolejny zabawia trójkę dzieci z regionu Hydro i tym razem musi bawić się z nimi w chowanego.

Jak rozpocząć przydzielanie dni dzieciństwa: dobre czasy

To zadanie dotyczy codziennych misji w regionie Hydro. Aby go rozpocząć musisz spełnić następujące warunki:

Aby przyspieszyć otrzymanie zamówienia, otwórz sekcję „Zamówienia” w Podręczniku poszukiwacza przygód i wybierz region Fontanny, w którym priorytetem będą codzienne zadania. Zamówienia spadają losowo, więc po prostu poczekaj na to, które Ci odpowiada.

Udaj się do Flev Sandres, obszaru poniżej Fountain Court i porozmawiaj z Verutem. On i dwójka innych dzieci znajdują się przed podziemnym punktem teleportacyjnym.

Opis przejścia Dni ich dzieciństwa: dobre czasy w Genshin Impact

Po rozmowie z całą trójką Podróżnik decyduje się dołączyć do gry i wyrusza na poszukiwanie uczestników.

Gdzie znaleźć dzieci w Flev Sandra

Zejdź poziom niżej, kierując się na północ od teleportu – w tym obszarze wszyscy gracze są ukryci.

Gdzie znaleźć Orela

Idąc prosto, wkrótce natkniesz się na Orela, który myśli o okrągłym budynku. Wejdź w interakcję z dzieckiem, aby jego odkrycie miało znaczenie.

Gdzie znaleźć Laviego

Lavi stoi niedaleko Orela, w rogu pod żelazną rurą na północnym wschodzie. Porozmawiaj z dziewczyną i udaj się na poszukiwanie trzeciego dziecka.

Gdzie znaleźć Veruta

Biegnij na zachód, a Veruta znajdziesz za budynkiem pod schodami. Porozmawiaj też z nim.

Porozmawiaj z Orelem

Po odnalezieniu całej trójki automatycznie rozpocznie się dialog. Dzieci podziękują Podróżnikowi za zabawę i zadanie wkrótce się zakończy.

Nagrody

Po wykonaniu zadania i odnalezieniu wszystkich ukrytych dzieci otrzymasz następującą nagrodę:

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł ci ukończyć codzienne zadanie Ich dzieciństwo: dobre czasy w Genshin Impact. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące ukończenia zadania, zadaj je w komentarzach. Przeczytaj inne codzienne misje Fontaine’a i postępuj zgodnie z innymi przewodnikami Genshin Impact na naszej stronie internetowej.

Źródło: wotpack.ru