Przewodnik Raidena Shoguna: Artefakty, broń, umiejętności – Wpływ Genshin

Odkryj kompletny przewodnik po Raiden Shogunie, nowym archoncie Genshin Impact! Po długo oczekiwanym dodaniu regionu Inazuma, ten nowy baner w momencie swojej premiery pobił wszelkie rekordy pod względem przychodów. Zanurz się w świecie błyskawicowego szoguna i dowiedz się, jak zoptymalizować jego moc, korzystając z naszych porad.

Najlepszy zestaw artefaktów dla Raidena Shoguna

Aby zmaksymalizować wydajność Raidena Shoguna, niezbędny jest wybór odpowiednich artefaktów. Oto dwa zestawy, które najlepiej pasują do jego umiejętności.

Godło pokrojonego losu:
– Bonus 2 sztuki: Odnowienie energii +20%
– Premia za 4 elementy: Zwiększa obrażenia Wybuchu Żywiołów o 25% Ładowania Energii. Można uzyskać premię do obrażeń do 75%.

Zestaw Emblemat Pokrojonego Losu doskonale pasuje do stylu gry Raidena Shoguna, ponieważ znacznie zwiększa obrażenia jego Wybuchu Żywiołów w oparciu o jego regenerację energii. Przygotuj się na ciągłe oglądanie jednej z najbardziej kultowych animacji w grach.

Furia Piorunów:
– Premia za 2 części: premia do obrażeń elektrycznych +15%
– Premia za 4 elementy: Zwiększa obrażenia spowodowane reakcjami żywiołów (Przeciążenie, Ładunek elektryczny, Nadprzewodnik i Hiperrozkwit) o ​​40%. Skraca czas odnowienia Ataku Żywiołów o 1 sekundę podczas aktywacji Quikkena lub wspomnianych powyżej reakcji na żywioły. Może się to zdarzyć tylko raz na 0,8 sekundy.

Jeśli wolisz skupić się na reakcjach żywiołów za pomocą elektro, zestaw Thunder Fury pozwala Raidenowi Shogunowi stać się aplikatorem elektro poza polem bitwy dzięki swojemu Atakowi Żywiołów. Możesz także połączyć dwa elementy z zestawu Thunder Fury z dwoma elementami z innego zestawu, aby zyskać dodatkowe premie do Mistrzostwa Żywiołów lub Odnowy Energii.

Statystyki artefaktów do ustalenia priorytetów

Z wielkim magazynem energii wiąże się wielka moc. Skoncentruj się na poniższych statystykach, aby zmaksymalizować wydajność Raidena Shoguna.

Doładowanie energii (klepsydra lub podstaty)
Wskaźnik CRIT/DMG CRIT (korona i podstatystki)
Bonus do obrażeń od ATK%/Elektro (Kielich lub statystyki podrzędne)
Mistrzostwo żywiołów (podstaty)

Regeneracja energii to najważniejsza statystyka Raidena Shoguna. Wymaga dużej ilości energii do Wybuchu Żywiołów, który kosztuje 90 punktów. Jego umiejętność bierna pozwala mu zamienić ładowanie energii na premię do obrażeń elektrycznych. Musisz zatem osiągnąć co najmniej 220% odnowienia energii, a nawet 300%, aby uzyskać idealne połączenie z zestawem Emblemat Pokrojonego Przeznaczenia.

Wybuch Raidena Shoguna może zadać trafienia krytyczne, dlatego najlepiej mieć dobry współczynnik CRIT wynoszący 1:2. W przypadku kielicha artefaktu możesz wybrać kielich% ATK zamiast premii do obrażeń elektrycznych, ponieważ już z niego korzysta dzięki swojej umiejętności biernej, jeśli masz wystarczającą ilość odnowienia Energii. Miło jest także zdobyć więcej Mistrzostwa Żywiołów w podstatach, ponieważ Raiden Shogun jest jednym z najlepszych użytkowników elektro w grze.

Najlepsza broń dla Raidena Shoguna

Mistrzostwo Raidena Shoguna w sztukach walki jest tak ogromne, że przypisuje się jej wszystkie formy sztuk walki Inazumy z bronią drzewcową i mieczem. Oto najlepsza broń, której potrafi używać perfekcyjnie.

Pożerający Pocisk (Regeneracja Energii%) – Zwiększa ATK o 28% w oparciu o całkowite Naładowanie Energii. Maksymalny bonus można uzyskać w wysokości 80% ataku. Zyskujesz 30% odnowienia energii na 12 sekund po użyciu Wybuchu Żywiołów.

Mówi się, że Pożerający Bełt jest charakterystyczną bronią Raidena Shoguna, ponieważ jego wygląd i efekt doskonale pasują do jego estetyki i stylu gry.Ta włócznia zwiększa jego atak w oparciu o jego Całkowite Odładowanie Energii, co jest tym bardziej korzystne dzięki dodatkowej statystyce Odnowy Energii. Pożeranie Błyskawicy znacznie ułatwia jego rozwój ofensywny.

Skythorn (ładowanie energii) – Zwiększa współczynnik CRIT o 8% i zwiększa normalną prędkość ataku o 12%. Dodatkowo, normalne i naładowane ataki ATK na wrogów mają 50% szansy na wyzwolenie Ostrza Pustki, które zadaje obrażenia o wartości 40% ataku na małym obszarze. Efekt ten może wystąpić tylko raz na 2 sekundy.

Zaletą puli broni Sztandaru Standardowego jest to, że daje nam ona w każdej chwili większą szansę na zdobycie broni 5-gwiazdkowej. Skythorn ma ponadprzeciętny podstawowy status ataku jak na 5-gwiazdkową włócznię i przyzwoitą dodatkową statystykę ładowania energii. Pasywnie zapewnia użytkownikowi wzrost współczynnika CRIT i dodatkową prędkość ataku, którymi będzie się cieszyć przez cały czas trwania Wybuchu Żywiołów. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobry wybór ze względu na jego zastosowanie.

Pierwotna skrzydlata jadeitowa włócznia (współczynnik CRIT) – przy każdym trafieniu zwiększa atak o 3,2% na 6 sekund. Maksymalnie 7 kumulacji. Efekt ten może wystąpić tylko raz na 0,3 sekundy. Po osiągnięciu maksymalnej liczby ładunków obrażenia zwiększają się o 12%.

Kolejna świetna broń z puli sztandaru standardowego, zapewniająca Raidenowi Shogunowi ponadprzeciętny podstawowy atak i przyzwoitą dodatkową statystykę CRIT. Ci, którzy walczą o osiągnięcie idealnego współczynnika CRIT, mogą użyć tej broni, aby rozwiązać swój dylemat i nadać błyskawicom archonta przerażającą moc.

Niskobudżetowe alternatywy

Nie potrzebujesz pięciogwiazdkowej broni, aby Raiden Shogun był tak potężny, jak głosi jego legenda. Istnieje kilka opcji niskobudżetowych, które mogą działać równie dobrze, a nawet lepiej.

The Catch (ładowanie energii) – zwiększa obrażenia od Wybuchu Żywiołów o 16% i współczynnik CRIT od Wybuchu Żywiołów o 6%.

Dzięki zdolności do wzmacniania obrażeń od Wybuchu Żywiołów i zwiększania współczynnika CRIT, Grabber jest zdecydowanie najlepszą darmową bronią dla Raidena Shoguna, a konkurencja jest daleko w tyle. Czy zatem jest jakiś haczyk w stosowaniu L’Attrape? Będziesz musiał dużo łowić, zwłaszcza jeśli chcesz go jak najbardziej ulepszyć. Zajmie ci to kilka dni, chyba że chcesz łowić ryby w światach innych graczy.

Wavebreaker Fin (ATK%) – Za każdy punkt łącznej maksymalnej energii całej drużyny obrażenia zadawane przez Elemental Blast zadawane przez postać wyposażającą tę broń są zwiększone o 0,12%. W ten sposób można uzyskać maksymalnie 40% dodatkowych obrażeń od Wybuchu Żywiołów.

Jeśli uda Ci się uzyskać przyzwoity współczynnik CRIT i regenerację energii, ale masz niski atak, Wavebreaker Fin będzie najlepszym wyborem, jeśli jesteś zbyt leniwy, aby łowić ryby. Ta broń ma wysoki podstawowy atak jak na 4-gwiazdkową włócznię, a jej efekt zwiększa obrażenia Żywiołowego Wybuchu Raidena Shoguna. Pamiętaj, że zależy to od całkowitej pojemności energetycznej twojej drużyny, dlatego najlepiej używać jej z innymi postaciami, które również mają wysoki koszt energii Wybuchu.

Wyzwanie (współczynnik CRIT) – Jeśli w pobliżu znajduje się co najmniej 2 przeciwników, AT

Źródło: www.alittlebithuman.com