Przewodnik po najlepszych broniach dla Charlotte w Genshin Impact

Odkryj najlepszą broń dla postaci Charlotte w Genshin Impact! Charlotte to wspaniała 4-gwiazdkowa Cryo Elementalistka, którą można grać na dwa różne sposoby: jako jednostka wsparcia lub jako jednostka DPS. W tym przewodniku Genshin Impact skupimy się na najlepszych broniach, których Charlotte może używać w grze.

**Jak zbudować Charlotte?**

Wszechstronność Charlotte pozwala na jej budowanie zgodnie z preferencjami gracza, czy to jako wsparcie, czy DPS. Jednak jego konstrukcja będzie zależeć głównie od tego, jak chcesz grać. Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś szukać statystyk zapewniających atak, trafienie krytyczne i ładowanie energii. Elemental Mastery można kumulować, jeśli planujesz używać Charlotte jako jednostki DPS zadającej obrażenia w reakcji. Charlotte ma do wyboru wiele realnych opcji broni.

**Najlepsza broń dla Charlotte w Genshin Impact**

Poniżej omówimy najlepsze bronie dla nowej postaci w Genshin Impact.

*Nadzór nad przepływem środków pieniężnych*

Dzięki zwiększeniu ataku ta broń jest przydatna dla Charlotte, zapewniając także premię do obrażeń od żywiołów i zadając dodatkowe obrażenia.

*Wspomnienie Tulaytullaha*

Dobra broń DPS dla Charlotte. Dzięki tej broni zwiększa się normalna prędkość ataku, a normalne obrażenia od ataku zwiększają się po użyciu umiejętności żywiołu.

*Księga Wiecznego Przepływu*

Ta broń zapewnia premię do obrażeń krytycznych, ale jej zdolność pasywna nie jest dobrze dostosowana do Charlotte. Jednak nadal jest przydatny ze względu na dodatkowe statystyki, które zapewnia.

*Zagubiona modlitwa do świętych wiatrów*

Ta broń zapewnia premię do współczynnika krytycznego i obrażeń od żywiołów, co jest przydatne dla Charlotte jako jednostki DPS. Zwiększona prędkość postaci pomaga również w jego podstawowych atakach.

*Prawdziwość Kagury*

Oferując krytyczny DMG i obrażenia od umiejętności żywiołów, ta broń jest realną opcją dla Charlotte.

*Kodeks Fawoniusza*

Niezwykle użyteczna dla potrzeb Charlotte w zakresie ładowania energii, ta broń może być używana jako bateria dla drużyny, ale wymaga kumulowania jej współczynnika krytycznego, aby konsekwentnie aktywować zdolność pasywną.

*Płynąca czystość*

Ta broń jest jedną z najlepszych opcji F2P dla Charlotte, szczególnie jeśli możesz ją ulepszyć do maksimum. Zdolność pasywna zwiększa normalne i naładowane ataki, a statystyka ataku jest również miłym dodatkiem ze względu na skalowanie Charlotte z ataku.

*Widsith*

Kolejna mile widziana opcja dla Charlotte, szczególnie jeśli masz ją maksymalną. Wzmocnienia oferowane przez umiejętność pasywną dobrze pasują do jej zestawu, jeśli grasz nią jako jednostką DPS.

*Ballada o bezkresnym błękicie*

Wraz ze wzrostem normalnych i naładowanych obrażeń od ataku, może to być realna opcja dla Charlotte z pasywną umiejętnością zwiększającą normalne i naładowane obrażenia od ataku. Dodatkowe statystyki zapewniają przydatne doładowanie energii na potrzeby eksplozji.

*Słoneczna Perła*

Broń przepustki bojowej to przyzwoita opcja dla Charlotte, zapewniająca wysokie trafienie krytyczne oraz zwiększające umiejętności i obrażenia od żywiołów, a także normalne ataki.

Broń Mappa Mare, Blackcliff Agate i inne opcje F2P są również dostępne dla Charlotte, w zależności od składu drużyny i stylu gry. Wybierz broń, która zapewnia atak, trafienie krytyczne lub ładowanie energii. To wszystko, jeśli chodzi o najlepszą broń Charlotte w Genshin Impact! Co sądzisz o najlepszej broni dla Charlotte w Genshin Impact? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej! Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących gier mobilnych, dołącz do naszej grupy WhatsApp, grupy Telegram lub serwera Discord. Śledź nas także w Google News, Instagramie i Twitterze, aby uzyskać szybkie aktualizacje.

Źródło: gamingonphone.com