Przewodnik po najlepszej wersji Fremineta w Genshin Impact – broń, artefakty i nie tylko

Freminet to czterogwiazdkowy użytkownik Claymore Cryo, który działa przede wszystkim jako główna jednostka DPS, posiadająca zarówno zdolności Cryo, jak i obrażenia fizyczne. Podobnie jak Eula, Freminet można zbudować na dwa sposoby, ale osobiście polecam skorzystanie z prostszej, bardziej spójnej opcji obrażeń fizycznych. Jeśli planujesz zbudować najmłodszego z trójki rodzeństwa Hearth House, tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby się przygotować.

Najlepsza broń dla Fremineta w Genshin Impact

Freminet to główny DPS, dlatego najlepiej połączyć go z bronią, która może zwiększyć jego ogólne obrażenia. Zalecam wybranie broni przed rzutem na statystyki Artefaktów, abyś wiedział, czy musisz rzucić więcej, aby uzyskać współczynnik trafień krytycznych lub obrażenia.

Opcje pięciogwiazdkowe

Opcje czterogwiazdkowe

Powiązane: Specjalność Fremineta i sposób jej przyrządzania w Genshin Impact – Pobyt ptaków morskich

Najlepsze artefakty dla Fremineta w Genshin Impact

Freminet jest postacią DPS, więc najlepiej połączyć go z następującymi głównymi statystykami, aby zwiększyć jego skuteczność DPS:

Piasek: procent ataku

Czara: premia do obrażeń fizycznych lub premia do obrażeń kriogenicznych (w zależności od preferowanej wersji)

Obręcz: Współczynnik trafień krytycznych lub Obrażenia krytyczne (w zależności od tego, czego Ci brakuje)

Jeśli chodzi o zestawy artefaktów, możesz wybrać jedną z dwóch najlepszych opcji, w zależności od preferowanej konfiguracji:

Cztery części Bladego Płomienia (konstrukt zadający obrażenia fizyczne)

Jest to świetna opcja, aby zwiększyć zadawane przez Fremineta obrażenia fizyczne, a jednocześnie zapewnić mu dodatkowe wzmocnienie ataku poprzez aktywację jego umiejętności żywiołów – co często będziesz robić podczas jego rotacji.

Cztery części Blizzard Strayer (kompilacja obrażeń Cryo)

Jeśli wybierasz ścieżkę obrażeń Cryo, ten zestaw jest oczywistym wyborem, który zwiększy zarówno obrażenia Cryo Fremineta, jak i obrażenia zadawane wrogom dotkniętym Cryo.

Alternatywnie, jeśli masz problemy z hodowaniem nowych zestawów, możesz połączyć pary uniwersalnych zestawów artefaktów DPS, takich jak Ultimate Gladiatora i Echa Ofiary, aby zwiększyć procent ataku.

Najlepszy zespół Fremineta w Genshin Impact

Oto kilka pomysłów na wykorzystanie Fremineta w obu jego kompilacjach.

Zespół Fracture – utworzenie zespołu Fracture to świetny sposób na wykorzystanie zdolności Fremineta do zadawania obrażeń fizycznych. Niektóre kombinacje drużyn obejmują hydro-sub-DPS poza polem (Xingqiu lub Yelan), elektro-sub-DPS w celu dodania obrażeń typu Fracture (Raiden Shogun, Yae Miko, Kuki Shinobu) oraz sub-DPS lub wsparcie krio dla rezonansu ( Rozaria, Mika, Diona, Layla).

Perma Gel Team – klasyczny skład zespołu, który opiera się na podstawowym DPS opartym na Cryo. Freminet można połączyć z zespołem obejmującym stały aplikator wodny (Kokomi, Mona, Yelan, Xingqiu), wirujący anemo sub-DPS (Kazuha, Sucrose, Wanderer) i najlepiej dodatkowy aplikator krio (Shenhe, Layla).

Aby dowiedzieć się więcej o Freminet, zapoznaj się z naszym przewodnikiem dotyczącym uprawy Fremineta w Genshin Impact w Przewodnikach po grach Pro.

Źródło: progameguides.com