Przewodnik po misjach Genshin Impact: Rescue of the Watchers

Rozwiązywanie zagadek Savior’s Wake w Genshin Impact 4.2

Aktualizacja Genshin Impact 4.2 zakończyła linię zadań Narzissenkreuz wraz z wydaniem In the Wake of Narcissus. Ten światowy łańcuch zadań jest podzielony na cztery akty lub podzadania. W artykule skupiono się głównie na Akcie 2: Przebudzenie Zbawiciela, w którym musisz przedostać się na niższy poziom wieży. Każda część wyposażona jest w duży rdzeń mechaniczny i łamigłówkę sprzęgającą optycznie. Musisz obracać rdzenie, aby wszystkie promienie trafiły w odpowiednie cele. Dzięki temu będziesz mógł dostać się na niższe piętra. Ten artykuł poprowadzi Cię przez wszystkie zagadki sprzęgania optycznego w aktualizacji Genshin Impact 4.2.

Ukończ pierwsze piętro

Jest to w zasadzie poziom samouczka In the Wake of Narcissus w Genshin Impact 4.2. Tutaj zobaczysz dwa elementy wyposażenia w pobliżu. Jeden pozwala wykorzystać zdolność ksenochromatycznej kulki ośmiornicy do strumienia wody, natomiast drugi służy jako zawór do obracania dużego mechanicznego rdzenia. W przypadku pierwszej łamigłówki weź zdolność kulistej ośmiornicy i obracaj się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aż promienie dotrą do odbiorników wiązki. Wejdź w interakcję z odblokowaną przed chwilą windą. Skocz, aby znaleźć harmonijną łamigłówkę z rurami i wykwintną zamkniętą skrzynię.

Użyj maszyny, aby wchłonąć zdolność kulistej ośmiornicy i przejdź przez portal, aby dotrzeć do kolejnej bańki rosy umieszczonej powyżej. Naciśnij kulkę strumieniem wody i połącz ją z bańką rosy pośrodku, a następnie ją nadmuchaj. W ten sposób powinieneś odblokować skrzynię ze skarbami i ścieżkę na niższe piętro, które powinno znajdować się tuż pod tobą. Aby przejść dalej, wystarczy postępować zgodnie z nawigacją dotyczącą zadania Genshin Impact.

Ukończ drugie piętro

Rzuć wyzwanie mechanicznym psom strzegącym urządzenia. Zagadka promieni optycznych w tym pomieszczeniu nie wymaga rozwiązania, więc aktywuj urządzenie i zjedź windą na dół. Ta zabierze Cię do kolejnej zagadki promieni optycznych, którą będziesz musiał rozwiązać w aktualizacji Genshin Impact 4.2.

Pokonaj Gardemka, by skorzystać z urządzenia i zmienić poziom dolnej wiązki optycznej. Użyj zaworu, aby otworzyć pomieszczenie, które wymaga tylko jednej wiązki, co wyprowadzi więcej wrogów. Pokonaj ich, aby odblokować skrzynię ze skarbami i drugie urządzenie umieszczone w pomieszczeniu, do którego właśnie wszedłeś. Skorzystaj z urządzeń i rozwiąż zagadkę promieni optycznych.

Wejdź w interakcję z drugim urządzeniem, aby zablokować położenie dolnego promienia i przesunąć rdzeń mechaniczny tak, aby oba promienie optyczne znalazły się w tym samym miejscu. Wróć i wejdź w interakcję z pierwszym urządzeniem, aby obrócić dwie szprychy w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara i odblokować drzwi prowadzące na kolejne piętro w Genshin Impact.

Ukończ trzecie piętro

Rzuć wyzwanie dwóm Gardemekom, aby aktywowali windę, a następnie zejdź na dół i napotkaj ostatnią zagadkę promieni optycznych. Zbierz trzy cykle korzeni, które kryją się za tymi trzema porządkami. Postępuj zgodnie z tymi prostymi instrukcjami, aby je rozwiązać:

Obróć zawór zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby otworzyć pierwsze pomieszczenie (wschodnie). Zbierz pierwszy cykl korzeni i aktywuj urządzenie. Obróć zawór zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby otworzyć drugie pomieszczenie (pokoje zachodnie). Zbierz drugi cykl korzeni. Obróć zawór w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, aby dopasować go do pierwszego elementu. Aktywuj urządzenie w drugim pokoju. Obróć zawór w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby otworzyć trzecią część. Zbierz trzeci cykl korzeni i cenną skrzynię. Po zebraniu wszystkich trzech cykli korzeni skocz i pokonaj je, aby dotrzeć do Wieży Ipsissimus: Na dole. Stamtąd po prostu postępuj zgodnie z nawigacją dotyczącą zadań, aby znaleźć specjalny klucz umożliwiający dostęp do pokoju i przytłoczyć wieżę w Genshin Impact.

Źródło: www.sportskeeda.com