Przewodnik po Mini Seelie do zdobycia w Genshin Impact

Mini Seelie w Genshin Impact: towarzysz, który dotrzyma Ci towarzystwa

Podróżowanie po Teyvat w Genshin Impact z samym Paimonem do towarzystwa może być dość samotne, ale możesz odblokować Mini Seelie, aby mieć u boku znacznie mniej irytującego towarzysza podczas podróży. Mini Seelie są bardzo ekskluzywnymi i rzadkimi towarzyszami, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, którego wybrać w Genshin. Oto, co musisz wiedzieć, aby dokonać właściwego wyboru.

Czym jest Mini Seelie w Genshin Impact?

Mini Seelie to mały pływający towarzysz, zwany także zwierzakiem, który lata obok ciebie i podąża za tobą podczas przemierzania Teyvat w Genshin. Te stworzenia należą do kategorii gadżetów i można je dowolnie wyposażać, zdejmować i zastępować innymi towarzyszami.

Mini Seelie wyglądają jak małe dzieci. Zrzut ekranu wykonany przez Dot Esports.

Jak zdobyć Mini Seelie w Genshin Impact

Mini Seelie możesz zdobyć tylko podczas wydarzenia Utracone bogactwa. To powtarzające się wydarzenie powraca od czasu do czasu z NPC o imieniu Ulman i chociaż za każdym razem jest on nieco inny, Mini Seelie jest zawsze główną nagrodą tego wydarzenia.

Aby faktycznie dodać to małe pływające stworzenie do swojej kolekcji, musisz odkryć skarby w sześciu różnych lokalizacjach dla Ulmana. Następnie możesz wydać zdobyte Starożytne Monety, aby pomóc mu kupić jedno z tych zwierzaków.

Ci pływający towarzysze są całkiem fajni. Zrzut ekranu wykonany przez Dot Esports.

Chociaż będziesz mieć wystarczającą liczbę Antycznych Monet, aby kupić Mini Seelie po odkryciu zaledwie dwóch lokalizacji ze skarbami, ten towarzysz nie zostanie odblokowany jako przedmiot do kupienia, dopóki nie odnajdziesz w pełni wszystkich nagród ukrytych w każdym obszarze skarbów. Z tego powodu wszystkie sześć obszarów musi zostać w pełni zbadane, zanim będzie można zdobyć Mini Seelie.

Najnowsza wersja wydarzenia Utracone bogactwa jest obecnie dostępna i dostępna na końcu dla Mini Seelie do 15 stycznia 2024 r.

Ile Mini Seelie jest w Genshin Impact?

Obecnie do wyboru jest sześć Mini Seelie, kosztujących 160 Starożytnych Monet. Możesz wybrać tylko jeden nowy przedmiot, który chcesz dodać do swojej kolekcji.

Wybór nalezy do ciebie. Zrzut ekranu wykonany przez Dot Esports.

W każdym regionie Teyvat wystartuje nowe Mini Seelie z Lost Riches, co oznacza, że ​​prawdopodobnie w najbliższej przyszłości zobaczymy dwa kolejne: jeden z regionem Pyro w Natlan rządzonym przez Muratę, a drugi z regionem Cryo Snezhnaya, który jest dom Carycy, słynnego przywódcy Zwiastunów Fatui.

Które Mini Seelie od Genshin Impact wybrać jako zwierzaka?

Powinieneś wybrać Mini Seelie, który Cię interesuje, w oparciu o kolor, który najbardziej Cię przyciąga. Moimi ulubionymi kolorami są Viola, ponieważ uważam, że ciemnofioletowy kolor bardzo dobrze pasuje do większości postaci, oraz Rosè, ponieważ uwielbiam jego jasność i odważność, ale przy którymś z nich naprawdę nie można się pomylić.

Jeśli masz problem z wyborem jednego, rozważ wybór między nimi w oparciu o to, który najlepiej pasuje do Twojej głównej drużyny lub ulubionych postaci. Na przykład zespół w dużej mierze oparty na Hydro będzie dobrze komponował się z Brilliance lub Dayflower, podczas gdy zespół Dendro będzie wyglądał świetnie z mchem lub kurkumą. Wszystkie wyglądają bardzo fajnie. Zrzut ekranu wykonany przez Dot Esports.

Czy jest różnica pomiędzy każdym Mini Seelie w Genshin Impact?

Główną różnicą pomiędzy większością dostępnych Mini Seelie jest kolor. Poza tą funkcją wszystko w każdym Mini Seelie jest dokładnie takie samo, z wyjątkiem Brilliance, która jest jedyną Mini Seelie, która może pojawić się pod wodą.

Wszystkie inne Mini Seelie znikają, gdy nurkujesz pod wodą w Fontaine, ale Brilliance pozostaje przy Tobie niczym Itty Bitty Octobaby. Jeśli więc chcesz Seelie, które będzie przy Tobie pod wodą, wybierz Brilliance. W przeciwnym razie nie ma między nimi żadnej różnicy poza kolorem.

Zdecydowana większość rozgrywki w Genshin nie toczy się pod wodą, dlatego nadal zalecałbym wybór pomiędzy dostępnym Mini Seelie ze względu na kolor, a nie na niewielką premię w postaci możliwości zabrania jednego pod wodę.

Wszystkie Mini Seelie mają małe uszy króliczka. Zrzut ekranu wykonany przez Dot Esports.

Wydarzenie Utracone bogactwa powraca regularnie, więc możesz łatwo zebrać więcej kolorów, biorąc udział w wydarzeniu przy jego następnym uruchomieniu. Jak dotąd zebrałem trzy Mini Seelie, biorąc udział w trzech edycjach tego wydarzenia. Ty możesz zrobić to samo, grając w Lost Riches za każdym razem, gdy powróci, aby zbudować własną kolekcję.

Źródło: dotesports.com