Przewodnik po lokalizacjach, w których najłatwiej zdobyć Kryształowe Serca w Genshin Impact

Najlepsze lokalizacje kryształowych rdzeni w Genshin Impact

Chcesz odkryć najłatwiejsze lokalizacje Kryształowego Rdzenia w Genshin Impact, aby ułatwić sobie zbieranie, oszczędzając jednocześnie czas i wysiłek.

Lokalizacje jąder kryształów

Kryształowe rdzenie są rozproszone po całej mapie Tevyat, ale niektóre lokalizacje oferują łatwiejszy i skuteczniejszy sposób ich zbierania, szczególnie gdy się spieszysz i chcesz szybko się wylogować po wyczerpaniu żywic. Oto niektóre z najlepszych miejsc.

Mondstadt

Monstadt jest pierwszym regionem odblokowanym przez nowych graczy i dlatego jest szczególnie polecany początkującym. Teleportuj się do Statuy Siedmiu w Wyżynie Mistwind i znajdź grupę Anemo Crystalflies wokół posągu. Zachowaj szczególną ostrożność i uważaj, aby nie wejść w interakcję z posągiem, bo otworzy to kolejny ekran, a much już dawno zniknie. Idąc dalej, natkniesz się na kolejną grupę much.

Najedź kursorem w stronę winnicy Dawn, a w krzakach wokół posiadłości Diluc znajdziesz więcej. Idąc drogą prowadzącą w stronę plaży i posiadłości, spotkasz kilka latających w pobliżu. Korzystając z tej trasy możesz łatwo zebrać około 15-20 kryształowych rdzeni.

Liyue

Krajobraz Liyue jest uważany za jeden z najtrudniejszych do przemierzenia ze względu na wysokie, skaliste równiny górskie. Jeśli zauważysz Geo Crystalflies, jest prawdopodobne, że szybko uciekną w niebo z tych wysokości.

Szczególną zaletą tego miejsca jest jednak to, że nie wymaga długich podróży ani wspinaczki. Po prostu teleportuj się do obszaru Kamiennego Lasu Gunyun, a wokół wejścia zobaczysz kilka Kryształowych Much. Zajmie Ci to niecałą minutę, a jeśli uda Ci się złapać większość z nich, jest to owocne miejsce na szybką zbiórkę.

Inazuma

To miejsce jest nie tylko łatwe, ale także oferuje zapierające dech w piersiach widoki. Zsunięcie się z bardzo dużej wysokości zajmie ci trochę czasu, ale w końcu zbierzesz ich kilka, podziwiając piękną scenerię tego obszaru, w którym uderzyła błyskawica.

Teleportuj się do punktu nawigacyjnego pod bossem Manifestacji Piorunów, następnie wskocz i poszybuj na wyspę na południe od teleportu. Wśród ametystowych mas znajdziesz rój Elektrycznych Kryształowców. Możesz użyć postaci takich jak Amber lub Venti, aby zwiększyć prędkość przesuwania i przyspieszyć proces.

Sumeru

Vanara to jeden z regionów Sumeru, który jest domem dla dużej liczby kryształów Dendro. Chociaż nie są one gęsto pogrupowane, są rozmieszczone w taki sposób, że wystarczy podążać tylko jedną trasą, aby zdobyć ich dużo!

Teleportuj się do południowego punktu orientacyjnego i kieruj się na północ. Po drodze łatwo można spotkać muchy. Tylko pamiętaj, aby zarządzać swoją wytrzymałością podczas wspinaczki na wzgórza lasu deszczowego Sumeru.

Fontanna

Wraz z premierą Fontaine w połowie 2023 r. kolekcjonowanie Kryształowych Rdzeni stało się znacznie łatwiejsze, ponieważ można znaleźć dużą liczbę Kryształowców Wodnych. Nawet jeśli Crystalflies odlecą, możesz je łatwo złapać, ponieważ łatwiej możesz wrócić na powierzchnię.

Tuż nad regionem Beryl zobaczysz podwodne przejście graniczne. W pobliżu przejścia granicznego znajdziesz dwie grupy Kryształowców gęsto skupione razem. Jeden na zachód, wewnątrz podwodnego budynku, a drugi na południe, osadzony w kamiennej konstrukcji.

Źródło: www.bing.com