Przewodnik po konstelacji Baizhu w Genshin Impact

Baizhu: najlepsze konstelacje do wykorzystania

Baizhu specjalizuje się w uzdrawianiu i stosowaniu Dendro. C2 zwiększa swoje możliwości poza polem bitwy, podczas gdy C6 pozwala mu działać jako Sub-DPS.

Powrót Baizhu w Genshin Impact w wersji 4.2

Po stosunkowo krótkim czasie Baizhu powraca, aby wypuścić Genshin Impact w wersji 4.2. Wraz z Furiną Baizhu jest fantastycznym dodatkiem do każdego zespołu Bloom lub Hyperbloom. Jako uzdrowiciel z katalizatorem Dendro, Baizhu może zarówno leczyć twoją drużynę, jak i łatwo tworzyć rdzenie Dendro. Jednak bez niektórych swoich Konstelacji może zastosować Dendro tylko na boisku.

Najlepsze konstelacje Baizhu

Najważniejszą konstelacją w Baizhu jest C2, a tuż za nią znajduje się C6. C2 zasadniczo daje Baizhu słabszą wersję jego umiejętności żywiołów, bez zużywania jego ładunku umiejętności. C6 zwiększa obrażenia Wybuchu Żywiołów Baizhu i generuje tarczę, gdy aktywowany jest efekt C2.

Opis różnych konstelacji Baizhu

C1 – Uważna obserwacja

Diagnostyka uniwersalna zyskuje dodatkowe obciążenie. Zwiększa to jego ładunek umiejętności żywiołów z jednego do dwóch. Po aktywacji zobaczysz dwa diamenty pod ikoną umiejętności Baizhu. Kiedy diamenty się zapełnią, dostępne będą oba ładunki umiejętności.

C2 – Wnikliwe rozeznanie

Kiedy twoja aktywna postać trafi swoim atakiem pobliskiego przeciwnika, Baizhu uruchomi Sprite Gossamer: Splice.

Gossamer’s Imp: Splice inicjuje 1 atak przed powrotem, zadając 250% ataku Baizhu w postaci obrażeń Dendro i lecząc za 20% normalnego leczenia Gossamer’s Imp z Universal Diagnostics. Obrażenia zadane w ten sposób uznawane są za obrażenia od umiejętności elementarnych. Efekt ten może zostać aktywowany tylko raz na 5 sekund.

C3 – Stabilizacja wszystkich aspektów

Wybuch Żywiołów Baizhu – Holistyczne Odrodzenie – automatycznie zyskuje 3 poziomy. Maksymalny poziom ulepszenia wynosi 15.

C4 – Starożytna sztuka percepcji

Przez 15 sekund po użyciu Holistycznego Odrodzenia Baizhu zwiększy Podniesienie Żywiołów wszystkich pobliskich członków drużyny do 80. W tym momencie, jeśli nie zbudowałeś swojego zespołu wokół reakcji Dendro, powinieneś to zrobić. Ta Konstelacja sprawdzi się szczególnie dobrze, jeśli w Twojej drużynie masz inną postać Dendro wyposażoną w Zestaw Pamięci Deepwood.

C5 – Ukryte przypływy i odpływy

Podstawowa umiejętność Baizhu – Uniwersalna Diagnoza – automatycznie zyskuje 3 poziomy. Maksymalny poziom ulepszenia wynosi 15.

C6 – Eliminacja złośliwej Qi

Zwiększa obrażenia zadawane przez Holistyczne Odrodzenie Spiritveins o 8% maksymalnego HP Baizhu. Dodatkowo, gdy Gossamer Sprite lub Gossamer Sprite: Splice uderza przeciwników, istnieje 100% szans na wygenerowanie jednej z Nieskazitelnych Tarcz Holistycznego Odrodzenia. Efekt ten może zostać aktywowany tylko raz przez każdego Duszka Pajęczego lub Duszka Pajęczego: Splice.

Źródło: gameranx.com