Przewodnik i wskazówki dotyczące wydarzenia Werdykt Ostrzy w Genshin Impact.

Werdykt Ostrzy to wydarzenie bitewne w aktualizacji Genshin Impact w wersji 4.0. To wydarzenie trwa od 4 września 2023 r. do 18 września 2023 r. Po rozpoczęciu wydarzenia każdego dnia będzie odblokowywane nowe wyzwanie. Przeanalizujmy te wyzwania jedno po drugim.

Werdykt Genshin Impact dotyczący ostrzy: Informacje o wydarzeniu

Warunki :

  • Poziom przygody 20 lub wyższy
  • Ukończ zadanie Archont Prolog Rozdział Akt 3: „Pieśń smoka i wolność”

Rozpocznij wyzwania

Wydarzenie jest dostępne na stronie wydarzenia, nie jest powiązane z żadnym zadaniem. Kliknij „szczegóły wydarzenia” na stronie wydarzenia. Wyświetlona zostanie lista dostępnych wyzwań. Kliknij „Przejdź do wyzwania”, a wyświetli się lokalizacja wyzwania. Udaj się do tej lokacji i wejdź w interakcję z mechaniką wyzwania, aby rozpocząć wyzwanie.

Genshin Impact Werdykt wydarzenia Blades: poradnik do gry i porady

W sumie jest sześć wyzwań. Każde wyzwanie ma dwa tryby: „Natarcie” i „Niezłomność”. Tryb „Surge” oferuje trzy poziomy trudności: niebezpieczny, zawstydzający i zdesperowany. Ukończenie go na wyższym poziomie trudności automatycznie zakończy niższy poziom trudności. Tryb „Niezłomny” odblokowuje się po ukończeniu trybu „Natarcie” na poziomie trudności „Desperata” (najtrudniejszy). Każde wyzwanie ma dwa kryteria sukcesu: limit czasu i całkowitą liczbę wrogów do pokonania.

Po rozpoczęciu wydarzenia codziennie będzie odblokowywane nowe wyzwanie. Każde wyzwanie będzie oferować unikalny bonus, więc skorzystaj z niego.

Nie zostaną udostępnione żadne postacie próbne, będziesz musiał użyć własnych postaci. Nie martw się, jeśli nie jesteś wystarczająco silny, aby ukończyć wyższe poziomy trudności, nagroda Primogems zostanie przyznana po ukończeniu jej na poziomie trudności „Niebezpieczny” (najłatwiejszy). Z drugiej strony tryb „Niezłomny” jest całkowicie opcjonalny.

Nagrody

  • Primogemy
  • Materiał zwiększający poziom talentów postaci Fontaine
  • Materiał Wzniesienia Broni Fontannowej
  • Mistyczna ruda wzmocnienia

To wszystko w przewodniku po wydarzeniach „Werdykt Ostrzy” w Genshin Impact!

Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących gier mobilnych, dołącz do naszej grupy WhatsApp, grupy Telegram lub serwera Discord. Śledź nas także w Google News, Instagramie i Twitterze, aby uzyskać szybkie aktualizacje.

Źródło: gamingonphone.com