Przegląd możliwych banerów dla Genshin Impact w wersji 4.1

Kolejni nabywcy w grze Genshin Impact coraz bliżej, a przecieków pojawia się coraz więcej. Jak dotąd niektóre postacie zaangażowane w tę nową historię Hydro Nation zostały już oficjalnie wprowadzone. Jednak przecieki wciąż są obecne, jeśli chodzi o gry HoYoverse. Tym razem ostatnie przecieki wskazują na możliwe banery w Genshin Impact 4.1. Te informacje należy traktować z przymrużeniem oka i czekać na oficjalne potwierdzenie.

Banery Genshin Impact 4.1: Wriothesley, Venti, Neuville i Hu Tao

Nadchodzące nowe postacie są znane z przecieków od Uncle YC, jednego z najbardziej rozpoznawalnych przecieków w społeczności. Jeśli przecieki dotyczące ewentualnych banerów Genshin Impact 4.1 okażą się prawdziwe, mogą pojawić się Wriothesley i Neuvilette. Ten ostatni jest zaangażowany w system sądowniczy i służy jako sędzia bardzo blisko Archontów Focalors. Tymczasem Wriothesley wydaje się być częścią Departamentu Policji w Fontaine. Te dwie postacie mogą pracować ramię w ramię, aby egzekwować prawa swojego regionu.

Dodatkowo przecieki wskazują, że w Genshin Impact w wersji 4.1 Venti i Hu Tao znów będą dostępni. Venti jest bardzo popularną postacią w społeczności i jest bardzo przydatny dzięki swoim licznym umiejętnościom. Obok Venti mamy Hu Tao, zdolnego do zadawania obrażeń Pyro i jedną z najlepszych postaci DPS w grze.

Oczekiwanie na wyjście Fontaine’a

Gracze na całym świecie z niecierpliwością czekają na premierę Fontaine, która zaplanowana jest na 16 sierpnia. Wraz z tym nadejściem gracze będą mogli doświadczyć nowych mechanik, takich jak pływanie i nowa obsada postaci. To ekscytuje wielu członków społeczności, ponieważ nowy naród zawsze wnosi do gry fantastyczne rzeczy. Miejmy nadzieję, że ujawnione banery Genshin Impact 4.1 okażą się trafne i wkrótce będziemy mogli cieszyć się nowymi postaciami.

Źródło: thenerdstash.com