Prawdziwy Hydro Archont w Genshin Impact?

Gracze Genshin Impact stają przed pytaniem o tożsamość Hydro Archonta w nowym regionie Fountain. Pomimo oficjalnych potwierdzeń, niektórzy gracze nadal mają wątpliwości, kto jest prawdziwym Archontem Wody. Dlaczego więc to zamieszanie nadal trwa?

Spotkanie z Neuvillette i Furiną

Wraz z udostępnieniem regionu Fontanny gracze mają możliwość podjęcia nowego zadania Archonta. Podczas tego zadania spotykają Neuvillette i Furinę. Neuvillette jest prezesem Sądu Najwyższego i kieruje sądem. Furina ze swojej strony jest Archontką Wody, Focalorem, odpowiedzialną za monitorowanie prób i trzymaną pod kontrolą Neuvillette. Mimo to niektórzy gracze uważają, że Neuvillette jest prawdziwym Archontem, o czym wspomniano w poście na Reddicie.

Powody zamieszania

Gracze podali kilka powodów, aby uzasadnić swoje wątpliwości. Przede wszystkim Neuvillette spisuje się znakomicie jako sędzia. Niektórzy gracze jednak kwestionują to twierdzenie. Rzeczywiście, wielu Archontów, takich jak Venti, nie odgrywa aktywnej roli w zarządzaniu swoim regionem. Inny gracz zwrócił także uwagę, że „głowa państwa” i „przywódca” niekoniecznie są Archontem narodu. To stawia pod znakiem zapytania prawdziwą tożsamość Hydro Archonta.

Jednakże od czasu udostępnienia zadania Archont wielu graczy potwierdziło, że Furina rzeczywiście jest Archontem Wody. Jak już widzieliśmy w przypadku Raidena Ei i jego siostry bliźniaczki Makato, która była poprzednim Elektro Archontem, Archonci mogą się zmieniać. Jak wspomniano w poście na Reddicie, „Furina jest wciąż niedoświadczona”, co stanowi wyraźny kontrast w stosunku do Neuvillette. Jednak to podkreśla również, dlaczego Furina potrzebuje jego pomocy, aby rządzić. Chociaż nie ma doświadczenia jako Archontka, region nadal potrzebuje przywódcy, aby skutecznie funkcjonować.

To nie pierwszy raz, kiedy spotykamy takich Archontów, jak Nahida, Archon Dendro. Jednakże, jak zauważył jeden z graczy Reddita: „Myślę, że Focalus nie jest najlepsza jako bogini, ale czas pokaże, jak się poprawi”. Tak więc, chociaż Furina jest wciąż niedoświadczona i niepewna, jako Archontka ma duży potencjał do rozwoju z pomocą Neuvillette.

Źródło: www.bing.com