Poznaj nowego maga wody w Genshin Impact

Wielka tajemnica Archon Hydro w Genshin Impact

Ostatnia misja Fontaine’a dla Archonta w Genshin Impact ujawniła prawdziwą tożsamość Archonta Hydro, ale to ujawnienie przyniosło znacznie więcej pytań niż odpowiedzi. Mitologia Fontaine’a dotycząca Archon Hydro celowo wprowadza zamieszanie i wprowadza w błąd, ponieważ naród ten przedstawia prawdziwą maskę. Jeśli jesteś trochę zdezorientowany co do tożsamości Archonta Hydro, oto, co musisz wiedzieć o tej ważnej historii Teyvat.

Kim jest Archont Hydro w Genshin Impact?

Oficjalnym Archon Hydro, jaki znaliśmy, był Focalor. Była boginią Sprawiedliwości i następczynią Egerii. Focalors po raz pierwszy oficjalnie pojawiła się w ostatnim rozdziale zadania Archonta Fontaine’a, gdzie rozmawiała z Neuvillette. Wygląda bardzo podobnie do Furiny, ponieważ kiedyś była z nią zjednoczona, zanim podzieliła się na dwie istoty. Furina jest istotą ludzką, podczas gdy Focalus jest boskim bóstwem, a zatem oficjalnym Archontem Hydro. Jednak Focalus nie jest już Hydro Archontem pod koniec Rozdziału IV, Aktu V wyprawy Archonta. Focalors odbyli długą rozmowę z Neuvillette, aby wyjaśnić wszystko na temat poszukiwań Archonta.

Zdjęcie: Dot Esports

Neuvillette, nowy Hydro Archont w Genshin Impact?

Neuvillette nie jest nowym Hydro Archontem, ale jest bardzo potężnym Hydro Smokiem. Ponieważ Focalors dał Neuvillette’owi pełną władzę żywiołów pod koniec zadania Fontaine’a Archonta, wielu graczy pomyliło to z uczynieniem go oficjalnym Archontem Hydro, ale zdecydowanie tak nie jest. Stał się prawdziwym Hydro Smokiem, ponieważ Focalus zwrócił moce skradzione wcześniej przez Niebiańskie Zasady. Niewiele wiadomo o smokach Teyvat w tym czasie, ale uważa się, że są one nawet potężniejsze od Archontów, co czyni moc Neuvillette większą od Archontów. Niezależnie od tego, nie może być Hydro Archontem, ponieważ jest już Hydro Smokiem.

Furina, Hydro Archonta w Genshin Impact?

Jeśli chodzi o fabułę i bycie Boginią Hydro, Furina nie jest Archontką Hydro, ale jeśli chodzi o grywalne postacie, nadal można o niej myśleć jako o Archont Hydro. Może się to wydawać dość mylące, ale Furina jest w zasadzie tylko człowiekiem, który przez 500 lat maskował się jako Archont Hydro, aby pomóc chronić mieszkańców Fontaine. Jest po części Fokalorami, ale Furina jest po prostu jej częścią człowieczeństwa, co oznacza, że ​​technicznie rzecz biorąc, nie ma zdolności Archonta ani oficjalnego statusu Bogini. Jeśli chodzi o fabułę, Furina jest teraz zwykłym człowiekiem, ale pod względem rozgrywki nadal jest trochę Archontką.

Zdjęcie za pośrednictwem miHoYo

Jego umiejętności z pewnością są na poziomie grywalnych Archontów. Potrafi robić rzeczy, których nie byłby w stanie zrobić nikt inny niż grywalny Archon Hydro, na przykład w pełni wykorzystując zdolność chodzenia po wodzie i swobodne przemieszczanie się między Pneumą a Ousią. Nie otrzymamy kolejnego grywalnego Hydro Archona, więc Furina pełni tę rolę, gdy mówimy o wszystkich grywalnych Archontach w Genshin.

Co się stało w Archon Hydro w Genshin Impact?

Archont Hydro Focalus dobrowolnie przyszedł z pomocą Mówcy, aby ocalić całą Fontannę, oszukując Niebiańskie Zasady. Tylko w ten sposób mogła zapobiec spotkaniu Fontaine’a przewidzianego wcześniej losu, więc zrobiła to z własnej woli. Z tego powodu Hydro Focalor Archonta oficjalnie już nie istnieje w kontekście fabuły Teyvata. Ale Archont Hydro w jakiś sposób żyje dzięki Neuvillette, który ma władzę nad żywiołem Hydro, i Furinie, która była częścią Focalors i jest grywalną wersją Archonta.

Źródło: www.bing.com