Poznaj nowe postacie Wriothesley i Neuvilette w Genshin Impact 4.1.

Genshin Impact Wersja 4.0 dobiega końca i jak zawsze trwają prace nad nową, dużą aktualizacją. Transmisja na żywo Genshin Impact w wersji 4.1 rozpoczęła się dzisiaj i ujawniła wszystkie nowe funkcje, których możemy się spodziewać w następnej aktualizacji. Gracze mogą się doczekać trzeciej rocznicy gry, wraz ze specjalnymi nagrodami i nowym obszarem gry do odkrycia w Fontaine. Co najważniejsze, gracze mogą spodziewać się wydania większej ilości ciężko zarobionych Primogemów, aby otrzymać dwie nowe pięciogwiazdkowe postacie: Wriothesleya i Neuvilette. Inaczej mówiąc, wkraczamy w erę „męża” aktualizacji, a ja siedzę i świętuję z pustym portfelem.

Neuvilette: potężna postać

Neuvilette, postać Hydro, pojawi się w pierwszej połowie wersji 4.1 obok Ventiego. Neuvilette to wpływowy sędzia, który jako wysokiej rangi sędzia nadzoruje system prawny Fontaine’a i odgrywa główną rolę w historii Fontaine’a. Ten użytkownik Hydrokatalizatora będzie najbardziej znany ze swojego unikalnego naładowanego ataku, który uwalnia potężny podmuch wody przeciwko wrogom.

Wriothesley: straszny strażnik

Wriothesley to nasza druga nowa postać, która pojawi się w grze i zostanie wprowadzona w drugiej połowie aktualizacji wraz z Hu Tao. Wriothesley to przerażający Strażnik Fontaine, pełniący funkcję strażnika Twierdzy Meropide, miejsca, w którym przetrzymywani są niebezpieczni przestępcy. Wriothesley to postać z Cryo Catalyst i niezły bokser, którego umiejętności walki pozwalają ujarzmić najbardziej hałaśliwych przestępców. Oczywiście te dwie postacie otrzymają także własną broń specjalną, którą będziecie musieli zdobyć indywidualnie.

Inne ekscytujące aktualizacje

Inne aktualizacje obejmują kontynuację regionalnych zadań Archonta, nowe zadania fabularne dla naszych dwóch nowych 5-gwiazdkowych postaci oraz nowe obszary do odkrycia w regionie Fontanny. Będziemy mieli także do czynienia z nowymi bossami, weźmiemy udział w nowych wydarzeniach i będziemy świętować rocznicę gry, podczas której gracze będą mogli otrzymać do 20 darmowych losowań, które będą mogli wydać na co tylko chcą.

Obejrzyj pełną transmisję na żywo tutaj, aby uzyskać więcej szczegółów na temat aktualizacji. Możesz pobrać Genshin Impact z jego oficjalnej strony internetowej.

Źródło: www.pcinfestation.com