Poznaj nową postać Sethos w Genshin Impact w wersji 4.7

Genshin Impact: Obejrzyj demo nowej postaci Sethos na wideo

Sethos, nowa czterogwiazdkowa postać

HoYoVerse wydało nowe demo postaci dla Sethos, który będzie nową 4-gwiazdkową postacią w Genshin Impact. Sethos będzie czterogwiazdkową postacią typu Electro Bow. Zwiastun można obejrzeć tutaj. Jest również dostępny w języku mandaryńskim, koreańskim i japońskim. Podobnie jak większość wersji demonstracyjnych postaci Genshin Impact, wersja Sethos skupia się na jego animacjach podczas walki. Chociaż fizycznie pojawia się tylko Faruzan, zwiastun zawiera także fragmenty dialogów takich postaci jak Tighnari i Wanderer, które rozmawiają z graczem o Sethosie. Na filmie Sethosa możemy również zobaczyć, jak jego naładowany atak może przenikać przez wrogów, co oznacza, że ​​jeśli jest ich kilku w szeregu, możesz trafić ich wszystkich jednym atakiem. To nowa mechanika dla niektórych postaci. Clorinde, pięciogwiazdkowa postać, która również zadebiutuje w grze Genshin Impact w wersji 4.7, jest zdolna do tego samego.

Kluczowa postać dla fanów Genshin Impact

Ci, którzy grali w wyprawę drugiej postaci dla Cyno, powinni już znać Sethos. Jest przywódcą Świątyni Ciszy i niegdyś naczyniem Hermanubisa. W walce dobrze współpracuje z postaciami wspierającymi, które mogą mu pomóc w wywoływaniu reakcji żywiołów Elektro, w tym z Elektro Wirem. Jego wybuch działa podobnie do Cyno, zamieniając wszystkie jego ataki w obrażenia Elektro, które skalują się w zależności od jego Mistrzostwa Żywiołów.

Dostępność na różnych platformach

Genshin Impact jest dostępne na PS4, PS5, PC z systemem Windows i urządzeniach mobilnych. Sethos pojawi się w pierwszej połowie wersji 4.7 obok Clorinde i Alhaitham. Ta aktualizacja będzie dostępna od 5 czerwca 2024 r.

Źródło: www.bing.com