Poznaj Nekomatę, nową postać z Zenless Zone Zero!

HoYoverse ujawniło niedawno nowy zwiastun nadchodzącej gry RPG akcji, Zenless Zone Zero, w której występuje jedna z postaci, Nekomata. W tym artykule dowiadujemy się więcej o tej fascynującej postaci z agencji usług różnych Gentle House, znanej również jako Przebiegły Zając.

Nekomata: intrygujący oficjalny opis

Nekomata, nazywana Nekomiya Mana, jest kotką, która wyróżnia się żywym i złośliwym duchem. Obdarzona sportową śmiałością, żaden Hollow nie jest dla niej zbyt niebezpieczny. Związana z mantrą „koty kochają ryby” pomimo stereotypowego błędu, szczególnie upodobała sobie ten przysmak będąc świadkiem wielu „katastrofalnych” momentów i niewypowiedzianych tajemnic.

Japońskie platformy głosowe i wydawnicze

Choć jej angielski głos nie został jeszcze ujawniony, gracze mogą ją usłyszeć w oficjalnym zwiastunie na YouTube, zdubbingowanym na język japoński przez Sayuri Harę, znaną także z ról w Tales of Arise i Laid-Back Camp. Zenless Zone Zero będzie dostępne na PC, iOS i Androida, a wersja na PS5 została niedawno ogłoszona podczas styczniowego State of Play PlayStation. Niedawno ujawniono także nową, zamkniętą wersję beta, w której chętni mogą się zarejestrować.

Inne wiadomości z HoYovers

Oprócz Zenless Zone Zero, firma HoYoverse ujawniła wersję 2.1 swojej turowej gry RPG science fiction Honkai: Star Rail, przedstawiającą postacie, zawartość i wydarzenia, w tym obchody pierwszej rocznicy gry, oferujące kuszące darmowe prezenty. Dla fanów gier HoYoverse ta nowa wersja obiecuje podtrzymać entuzjazm społeczności.

Źródło: www.bing.com