Poznaj Fontaine’a i nową 5-gwiazdkową postać Lyney w Genshin Impact 4.0!

Aktualizacja Genshin Impact 4.0 została ogłoszona przez Hoyoverse i ujawnia wiele ekscytujących nowych funkcji dla graczy tej gry gacha. Ta potężna aktualizacja przenosi nas do regionu Fontaine, nowego, targanego konfliktami terytorium o tematyce Hydro. Ziemie Fontaine są zagrożone pochłonięciem przez wodę i nie ma wątpliwości, że będziesz musiał rozwiązać ten problem w towarzystwie Furiny, potwierdzonej już Hydro archon. Datę premiery tej aktualizacji wyznaczono na 16 sierpnia, ale technicznie będzie ona dostępna dla wielu zachodnich graczy w nocy 15 sierpnia.

Nowe postacie i wydarzenia

Zwiastun Genshin Impact 4.0 przedstawia nam również trzy nowe postacie: Lyney, Lynette i Freminet. Lyney jest użytkownikiem łuku typu Pyro i będzie pierwszą pięciogwiazdkową grywalną postacią w regionie Fontaine. Tymczasem Lynette to czterogwiazdkowa postać, która będzie dostępna jako część sztandaru Lyney. Lynette można również zdobyć za darmo, osiągając rangę przygody 25 w specjalnym wydarzeniu. W drugiej połowie aktualizacji 4.0 pojawią się sztandary wzmacniające dla Zhongliego i Tartaglii, z dodatkową premią w postaci Fremineta, użytkownika Claymore typu Cryo, który będzie postacią czterogwiazdkową.

Ta aktualizacja 4.0 zawiera również listę ograniczonych wydarzeń, z których jedno da ci kopię Bennetta. Jak pokazują nasze rankingi postaci Genshin Impact od lat, Bennett jest nadal jedną z najlepszych postaci w grze, więc miło jest mieć go za darmo, bez konieczności kupowania go w sklepie w grze lub nadziei na znalezienie to w banerze loterii.

Eksploracja podwodna i ulepszenia artefaktów

Aktualizacja Genshin Impact 4.0 wprowadza nowy system eksploracji podwodnej ze specjalnymi animacjami dla każdej postaci. Aby ta eksploracja była mniej stresująca, twórcy postanowili zrezygnować z systemu zarządzania tlenem. Ponadto nigdy nie zabraknie Ci wytrzymałości podczas poruszania się pod wodą. Możesz jednak naładować swoją wytrzymałość, przechwytując specjalne kule. Dodano również nowy system walki podwodnej, a aby stawić czoła wrogom, konieczne jest wchłonięcie nowych zdolności duchów zwanych „Fontemer Aberrants”. Terytorium Fontaine jest równo podzielone między obszary lądowe i podwodne, w tym nawet ogromne pływające kostki wody, które służą jako zagadki środowiskowe.

Twórcy dokuczali także ulepszeniom artefaktów, które byłyby bardzo mile widziane po latach intensywnej hodowli. W wersji 4.0 gry dostępne będą dwa nowe zestawy artefaktów. Chociaż te ulepszenia mogą nie zostać uwzględnione w aktualizacji 4.0, mamy nadzieję, że pojawią się one w późniejszych aktualizacjach wersji 4. x.

Wreszcie, Hoyoverse powiedział, że wspiera aktorów głosowych, którzy żądają wypłaty niewypłaconych pensji. Firma natychmiast wezwała studio do zajęcia się tą sytuacją i zrekompensowania aktorom głosowym.

Źródło: www.bing.com