Poznaj Chevreuse, nową postać w Genshin Impact!

Nowe postacie w Genshin Impact

Nowy zestaw gacha Event Wish wkrótce pojawi się w popularnej grze RPG Genshin Impact studia HoYoverse, a w obu pojawi się nowa postać Chevreuse.

Chevreuse to 4-gwiazdkowa postać Pyro wprowadzona po raz pierwszy w listopadzie i pojawiająca się w drugim cyklu gacha ostatniej aktualizacji 4.3

Jej gachy będą dostępne od 9 do 30 stycznia, więc masz jeszcze kilka dni, zanim będziesz mógł je zdobyć.

Nowe wydarzenia do odkrycia

W szczególności zostanie uwzględniona w wydarzeniu Życzenia Reign of Serenity, w którym wezmą udział także popularni Raiden Shogun, Sara i Bennet.

Drugie życzenie wydarzenia zatytułowane „Gobelin złotych płomieni” zawiera ten sam wybór, z Chevreuse, ale zastępuje Raidena Shoguna Yoimiya.

Jest kapitanką Specjalnego Patrolu Bezpieczeństwa i Nadzoru Fontaine i najwyraźniej bardzo lubi powieści o jedzeniu i detektywach.

Głos Chevreuse’a

Został nazwany w języku angielskim przez Ericę Lindbeck i po japońsku przez Shino Shimoji. Być może znacie ją jako Shionne w Tales of Arise, Pyra i Mythra w Xenoblade Chronicles 2, Louffe w Valkyria Chronicles 4 i Akiha Tohno w Tsukihime: A Piece of Blue Glass Moon.

Na poniższym zwiastunie możecie zobaczyć Chevreuse w akcji. Jeśli wolisz słuchać jego głosu po japońsku, odpowiedni zwiastun znajdziesz na oficjalnym kanale.

Zagraj w Genshin Impact za darmo

W Genshin Impact można obecnie grać za darmo na PS5, PS4, PC, iOS i Androidzie. Ponieważ jest to gra darmowa, nie trzeba płacić opłaty wpisowej, aby uzyskać do niej dostęp, chociaż dostępne są zwykle opcjonalne mikrotransakcje.

Nowe gry HoYovers już wkrótce

A skoro mowa o grach HoYoverse, zupełnie nowa Zenless Zone Zero pojawi się na PC i urządzeniach mobilnych na początku 2024 roku.

Jeśli jesteś ciekawy, możesz przeczytać nasz szczegółowy wywiad na Gamescom 2023 i dowiedzieć się wiele o tajnikach gry.

Źródło: techraptor.net