Potwierdzono pakiet upominkowy Genshin Impact PS5 dla Azji Południowo-Wschodniej w 2024 r.

Zestaw podarunkowy PlayStation 5 Genshin Impact potwierdzony w Azji Południowo-Wschodniej

Potwierdzono, że specjalny pakiet upominkowy na PlayStation 5 (PS5), który został ujawniony podczas transmisji na żywo aktualizacji 4.4 Genshin Impact, zostanie wprowadzony do sprzedaży w Azji Południowo-Wschodniej, w tym w Singapurze, Malezji, Indonezji i Tajlandii.

Zgodnie z postem na blogu PlayStation, pakiet PS5 Genshin Impact będzie dostępny w Singapurze od 7 marca 2024 r., a następnie w Malezji, Indonezji i Tajlandii od 10 kwietnia 2024 r.

Pakiet konsoli będzie sprzedawany po sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 799 SGD, 2499 MYR, 9 699 000 IDR i 18 690 THB w odpowiednich krajach.

Zawartość pakietu

Ten pakiet będzie zawierał nową konsolę w wersji dyskowej PS5 i kontroler bezprzewodowy DualSense, zapakowane w pudełko ilustrowane kluczem aktualizacji Genshin Impact w wersji 4.0 z popularnymi postaciami Fontaine, takimi jak Furina, Neuvillette, Navia, Lyney, Lynette, Freminet, a także Podróżnik i Paimon.

Dodatkowo pakiet będzie zawierał kod kuponu umożliwiający wymianę następujących przedmiotów w grze:

  • 1 x pakiet opcji wyposażenia
  • 1 x świąteczna wizytówka
  • 800 x Primogemów
  • 10 x Mądrość Bohatera
  • 100 000 x Mora

Najbardziej godnym uwagi elementem pakietu jest pakiet opcji stroju, selektor skórek, który pozwala graczom wybrać jeden z następujących strojów postaci, który chce zachować.

Nadchodząca aktualizacja

Niedawno programista HoYoverse ujawnił także kolejną aktualizację, wersję 4.5 „Blades Weaving Betwixt Brocade”, dla Genshin Impact, zawierającą nową 5-gwiazdkową postać Geo o imieniu Chiori, kronikowany system banerów życzeń i wiele innych funkcji.

Źródło: www.gamerbraves.com