Postacie Cryo w Genshin Impact

Postacie Cryo w Genshin Impact

Tworzenie najpotężniejszych drużyn w Genshin Impact wykorzystuje element Cryo, idealny do zamrażania i topienia wrogów. W tym przewodniku szczegółowo opisano wszystkie postacie Cryo w Genshin Impact i które postacie są najlepsze w tej lodowej kategorii.

Od aktualizacji 4.1 w Genshin Impact dostępnych jest 15 postaci Cryo. Nawet po wprowadzeniu Dendro i Pneuma/Ousia autorstwa Fontaine’a, lodowy element pozostaje jednym z najważniejszych typów postaci w meta gry. Niektóre z najlepszych kompozycji drużyn w Genshin Impact wykorzystują reakcję Melt, która łączy zarówno Cryo, jak i Pyro.

HoYoVerse nie zwalnia tempa z tym elementem, gdyż Genshin Impact w dalszym ciągu otrzymuje potężne postacie Cryo. Na przykład pięciogwiazdkowy Fontaine Warden Wriothesley został niedawno wydany w październiku 2023 r. i już jest jedną z najlepszych postaci w grze. Oto lista wszystkich postaci Cryo w Genshin Impact oraz broni, której używają:

Aloy (5-gwiazdkowy Łuk) Ayaka (5-gwiazdkowy Miecz) Eula (5-gwiazdkowy Claymore)

Ganyu (5-gwiazdkowy Łuk) QiQi (5-gwiazdkowy Miecz) Shenhe (5-gwiazdkowy Miecz)

Wriothesley (5-gwiazdkowy katalizator) Charlotte (5-gwiazdkowy katalizator) Chongyun (5-gwiazdkowy Claymore)

Diona (5-gwiazdkowy Łuk) Freminet (5-gwiazdkowy Claymore) Kaeya (5-gwiazdkowy Miecz)

Layla (5-gwiazdkowy miecz) Mika (5-gwiazdkowy miecz) Rosaria (5-gwiazdkowy miecz)

Najlepsze postacie Cryo w Genshin Impact

Kamisato Ayaka to najlepsza postać Cryo w Genshin Impact. Pomimo debiutu w aktualizacji wersji 2.0 w 2021 r., Szermierz Inazuma nadal zajmuje pierwsze miejsce pod względem swoich niszczycielskich obrażeń. Sercem jego budowy jest specjalny bieg, dzięki któremu jest praktycznie niewrażliwy na obrażenia podczas poruszania się po swoim lodowym wzorze.

Zespoły posiadające aplikację Hydro mogą stale korzystać z biegu Ayaki, aby zamrażać wrogów przed wykonaniem jej normalnych ataków. Ta kombinacja jest jeszcze bardziej zabójcza dzięki jego Umiejętności Żywiołu, która znacznie zwiększa obrażenia jego normalnego ataku. Wreszcie, Wybuch Żywiołów Soumetsu Ayaki zadaje potworną ilość obrażeń obszarowych Cryo, których inne postacie nie są w stanie dorównać. Gra Ayaką jest nie tylko przyjemna, ale jest jedną z najłatwiejszych do zbudowania postaci, jeśli chodzi o zadawanie obrażeń na wysokim poziomie.

Oto lista najlepszych postaci Cryo w Genshin Impact:

Ayaka (SS) Ganyu (S) Shenhe (S) Wriothesley (S)

Diona (S) Rosaria (A) Eula (A) Charlotte (A) Mika (A) Layla (A)

Znaczenie Cryo w Genshin Impact

Ogólnie rzecz biorąc, Cryo nadal jest jednym z najlepszych przedmiotów w Genshin Impact. W tej kategorii było tylko kilka problemów, jak na przykład dziwaczne wydanie Aloy jako pięciogwiazdkowej postaci, dostępnej wyłącznie na PlayStation. Jednak element Cryo ma jedne z najpotężniejszych postaci w grach RPG, takie jak Ayaka, Ganyu i Wriothesley.

Cryo jest również idealne dla nowicjuszy, ponieważ można je połączyć z atakami wodnymi, aby zamrozić wrogów. Jednocześnie idealnie nadaje się również do bardziej zaawansowanych kompozycji drużynowych, ponieważ może wywołać potężne reakcje Melt i Nadprzewodnictwo. Niezależnie od tego, którą postać wybierzesz, każde konto powinno mieć w swoim składzie kilka postaci Cryo.

Źródło: www.siliconera.com