Pojawienie się Fontaine w Genshin Impact 4.0 i wprowadzenie sztandaru nowego 5-gwiazdkowego Lyneya w połowie sierpnia

Genshin Impact 4.0: Nowe funkcje i postacie ujawnione w kolejnej kolosalnej aktualizacji gry.

Region Fontaine i dotykające go problemy

W nowej aktualizacji Genshin Impact 4.0 gracze otrzymają dostęp do nowego regionu o nazwie Fountain. Region ten jest krainą hydrotemiczną, w której nieustannie toczą się konflikty. Ziemie Fontaine są zagrożone przez wodę i Twoim obowiązkiem jako gracza będzie rozwiązanie tego kryzysu. Nowy Hydro Archon, Furina, będzie również obecny, aby pomóc ci w twojej misji. Aktualizacja będzie dostępna od 16 sierpnia, ale technicznie pojawi się w nocy 15 sierpnia dla graczy z Zachodu.

Nowe postacie i ograniczone wydarzenia

Zwiastun aktualizacji 4.0 ujawnia również trzy nowe postacie: Lyney, Lynette i Freminet. Lyney to pięciogwiazdkowa postać używająca płomiennego łuku i będzie dostępna po uruchomieniu aktualizacji 4.0, wraz z ponownym pojawieniem się Yelana. Tymczasem Lynette będzie czterogwiazdkową postacią, która będzie towarzyszyć Lyney w jej sztandarze. Dodatkowo gracze będą mogli zdobyć Lynette za darmo w odblokowanym wydarzeniu na Adventure Rank 25. W drugiej części aktualizacji 4.0 dostępne będą sztandary odrodzenia Zhongliego i Tartaglii, a Claymore Cryo będzie czterogwiazdkową postacią w centrum uwagi .

Aktualizacja 4.0 zawiera również wiele limitowanych wydarzeń, z których jedno da wszystkim graczom darmową postać: Bennetta. Bennett słynie z tego, że jest jedną z najlepszych postaci w grze, więc miło jest mieć go za darmo bez konieczności kupowania go w sklepie w grze lub ciągnięcia go podczas sztandaru.

Podwodna eksploracja i ulepszony system walki

Aktualizacja 4.0 wprowadza również podwodną eksplorację, która jest nowością w stosunku do poprzednich aktualizacji. Twórcy wyjaśnili tę nową funkcję podczas transmisji na żywo. Celowo unikali wprowadzenia miernika tlenu, aby eksploracja była mniej stresująca. Poza tym nigdy nie zabraknie ci wytrzymałości. Możesz go jednak zbierać, zbierając specjalne kule, które pozwalają pływać z dużą prędkością.

Podwodny system walki został przeprojektowany i oferuje nowe animacje dla każdej postaci. Normalne ataki nie są dostępne pod wodą, tak więc niezbędne jest przyswajanie nowych zdolności duchów zwanych Fontemer Aberrants. Region Fontanny jest równo podzielony między obszary lądowe i podwodne, w tym gigantyczne pływające kostki wody, które służą jako zagadki środowiskowe.

Nadchodzące ulepszenia i solidarność z aktorami głosowymi

Wraz z nowymi funkcjami i postaciami twórcy dokuczali także niektórym ulepszeniom mile widzianych artefaktów po latach szlifowania. W aktualizacji 4.0 zostaną dodane dwa nowe zestawy artefaktów. Chociaż te ulepszenia mogą nie być natychmiast dostępne, mamy nadzieję, że zobaczymy je w przyszłych aktualizacjach.

Na koniec twórcy wyrazili swoje poparcie dla aktorów głosowych domagających się zapłaty za niewypłacone pensje. Natychmiast wezwali studio do zajęcia się tą sytuacją i zrekompensowania aktorom głosowym.

Źródło: www.bing.com