Podwodna eksploracja w Genshin Impact | Blog Codashop SG

Czy jesteś powracającym podróżnikiem, który właśnie zakończył swoją letnią wyprawę na Sumeru? Oto Twój przewodnik po nowych funkcjach eksploracji podwodnej Fontaine! Oprócz wprowadzenia nowych postaci Lyney i Lynette, Genshin Impact 4.0 wprowadza także nowe mechaniki, które z pewnością rozpalą na nowo Twoją miłość do eksploracji. Jesteśmy tutaj, aby nauczyć Cię wszystkiego, co musisz o nich wiedzieć. Zanurzmy się!

Jak odblokować nową funkcję pływania

Na szczęście nie musimy szukać płetw ani okularów, aby móc zanurzyć się w wodach Fontaine. Rezonując ze Statuą Siedmiu przy Fontannie i aktywując element Hydro, odblokowujesz tę funkcję, która pozwala pływać w dowolnym miejscu w okolicy bez utonięcia. Gdy znajdziesz się pod wodą, zauważysz obok siebie specjalny niebieski pasek wytrzymałości, za pomocą którego możesz pływać szybciej, tak jak biegniemy na lądzie.

Funkcje eksploracji podwodnej

Oprócz fascynujących krajobrazów, rozległe podwodne obszary Fontaine są także domem dla wielu mechanizmów i potworów, a dla płynnego żeglowania możemy wykorzystać następujące funkcje:

1. Prądy

Łatwo jest poczuć się jak dziecko w sklepie ze słodyczami, pełnym zagadek i ławic kolorowych rybek pływających po okolicy. Na szczęście prądy te są rozproszone wokół Ciebie, aby pomóc Ci szybko dotrzeć do celu!

2. Kule Odnowy

Obszary podwodne mogą czasami być trudne. Użyj tych kul regeneracji strzeżonych przez karpia, aby odzyskać wytrzymałość i 50% swojego HP.

3. Muszle echa

Jest coś w podwodnych promieniach światła, co sprawia, że ​​inne elementy układanki są niewidoczne. Szukaj tych muszli echa, aby odkryć ukryte obiekty.

4. Pływająca piłka fantasy

Te pływające kule to elementy układanki, które mogą zostać uniesione przez prądy i strumienie wody pod wysokim ciśnieniem. Umieść je poprawnie, aby odblokować nagrody.

5. Możliwości Blue Ray

Podwodna eksploracja ogranicza możliwości bojowe podróżnika, pozwalając mu jedynie na użycie ataku biczem wodnym z bliskiej odległości. Możesz jednak uzyskać zdolności Niebieskiego Promienia od ksenochromatycznych stworzeń oznaczonych nad nimi jasnoniebieską ikoną. Spróbuj przetestować ich umiejętności, aby zyskać przewagę w bitwach!

Podwodna eksploracja Fontaine’a to dodatek, na który podróżnicy czekali od dawna i warto było czekać. Opierając się na zapierających dech w piersiach krajobrazach i magicznych melodiach Teyvat, dodając jednocześnie unikalne funkcje odświeżające wrażenia z Genshin Impact, gra pozostaje jedną z najlepszych w gatunku Action RPG. Jakie funkcje chciałbyś wkrótce zobaczyć w Teyvat?

Więcej przewodników Genshin Impact tutaj. I nie zapomnij wzmocnić i zgromadzić dużej ilości Kryształów Genesis dzięki doładowaniom Codashop, aby zapewnić szybkie i bezpieczne transakcje.

Źródło: news.codashop.com