Podsumowanie na żywo Genshin Impact w wersji 4.1.

Odkryj wszystkie nowe funkcje wersji 4.1 Genshin Impact!
Pierwsza część specjalnego programu na żywo Genshin Impact w wersji 4.1, zatytułowanego „To the Stars that Shine in the Deep”, wyemitowana 15 września 2023 r. Jeśli chcesz obejrzeć powtórkę wydarzenia, znajdziesz ją tutaj. Podczas transmisji na żywo zespół Genshin Impact udostępniał wiadomości, a także przepisy i ciekawe zajęcia z okazji trzeciej rocznicy powstania gry.

Nagrody z okazji trzeciej rocznicy
Podczas wydarzenia „Skąpani w blasku księżyca” gracze będą mogli logować się codziennie, aby otrzymać do 10 Splecionych losów i inne nagrody. Oprócz tego gracze otrzymają 1600 Primogemów i 4 Fragile Resins, a także dwa unikalne gadżety upamiętniające tę wyjątkową rocznicę.

Nowe grywalne postacie
W wersji 4.1 pojawią się dwie nowe grywalne postacie. Pierwszym z nich jest Wriothesley, nazywany „Samotnym Wysłannikiem Nieprawości”. Jest pięciogwiazdkowym Cryo Cataclyst, wyjątkową kombinacją w świecie Genshin Impact. Chociaż nie został on jeszcze przedstawiony w głównym zadaniu, jego przynależność do Władcy Twierdzy Meropide sugeruje, że odegra on główną rolę w historii Fontaine’a.

Drugą postacią jest Neuvillette, zwana „Gwarantką Nieubłaganego Sądu”. Jest to 5-gwiazdkowy Hydro Cataclyst, z którym po raz pierwszy spotykamy się w wersji 4.0 Genshin Impact. Jego zestaw sugeruje, że zadaje obrażenia polowe i opiera się na HP.

Nowy obszar – Twierdza Meropide
W miarę rozwoju historii Podróżnika w Fontaine mapa rozszerza się, ukazując inne części regionu. Twierdza Meropide, która służy jako więzienie dla Krainy Sprawiedliwości, ma dla mieszkańców szczególne znaczenie. Część osadzonych odmawia opuszczenia lokalu nawet po odbyciu kary. To więzienie jest opisywane jako różniące się od pozostałych i skrywane są w nim pewne tajemnice.

Nowe zadania i ulepszenia jakości życia
Wersja 4.1 oferuje także nowe zadania główne i poboczne pogłębiające historię Fontaine’a. Pojawiają się: Wyprawa Archonta, Rozdział IV: Akt III „Do gwiazd świecących w głębinach” i Akt IV „Wyzwolenie z kataklizmu”. Wprowadzone zostaną także nowe postacie, takie jak Arlecchino, bardzo oczekiwany członek Fatui.

Wprowadzona zostanie również poprawa jakości życia, w tym aktualizacje codziennych prowizji i możliwość uczestniczenia w głównym wydarzeniu „Wodna poezja” w celu uzyskania różnorodnych nagród.

Nowy sprzęt i broń
Wersja 4.1 wprowadza nowy sprzęt i specjalną broń dla postaci Neuvillette i Wriothesley. Księga Wiecznego Przepływu jest charakterystyczną bronią Neuvillette, a Nadzór nad Przepływem Pieniężnym jest charakterystyczną bronią Wriothesleya. Broń ta zapewnia premie do statystyk i specjalne umiejętności unikalne dla postaci.

Nowi bossowie i wydarzenia
Wersja 4.1 zawiera także nowych, ekscytujących bossów, z którymi trzeba się zmierzyć. Eksperymentalny generator pola to gigantyczne urządzenie stworzone przez nieżyjącego już Edwina Eastinghouse’a. Ma moc przeciwdziałania działaniu grawitacji i tworzenia pola zmniejszającego grawitację, umożliwiając postaciom skakanie znacznie wyżej. Wprowadzono także innego bossa, Smoka Perły Milenijnej. Jest jednym z władców regionu Fontaine.

Nie przegap także wielu ekscytujących wydarzeń, takich jak „Niesamowita przygoda Dodoco”, „Świecące żniwa” i „Szczyty i zagłębienia życia”.

Nowe sztandary i broń
W pierwszej fazie wersji 4.1 postać Neuvillette będzie obecna na swoim banerze startowym „Dekret o głębinach”. Banerowi temu będzie również towarzyszyć wznowienie sztandaru Hu Tao „Moment spełnienia”. W drugiej połowie aktualizacji Wriothesley pojawi się na sztandarze „Tormented Fate” wraz z Ventim, Archontem Anemo.

W ramach wydarzenia życzeń broni zostaną także wprowadzone nowe rodzaje broni, w tym „Księga Wiecznego Przepływu” i „Nadzór nad przepływem środków pieniężnych”.

Przygotuj się na ekscytującą przygodę w nowej aktualizacji Genshin Impact, wypełnionej nowymi postaciami, ekscytującymi zadaniami i intensywnymi wyzwaniami!

Źródło: www.bing.com