Podstawowe kody realizacji dla Genshin Impact, listopad 2023 r

Kody Primogems dla Genshin Impact w listopadzie 2023 r

Kto nie lubi darmowych rzeczy, prawda? Wszyscy gracze Genshin Impact wiedzą, że otrzymywanie darmowych Primogemów jest jak Boże Narodzenie, dlatego oto wszystkie kody nagród Primogems na listopad 2023 r. Czasami kody te tracą ważność i są dostępne tylko przez ograniczony czas. Jeśli od jakiegoś czasu nie korzystałeś z Primogemów, teraz jest na to czas.

Chociaż niektóre starsze kody Primogems są nadal dostępne dla nowych graczy, większość z nich jest często bardzo ograniczona czasowo. Zazwyczaj nowe kody są wydawane, gdy wychodzą nowe aktualizacje lub gdy wprowadzane są nowe postacie, takie jak Furina. Oto wszystkie kody Primogems, których możesz użyć w listopadzie 2023 r. w Genshin Impact.

EA8RWDMBVRTR – 60 Primogemów i 5 doświadczenia poszukiwacza przygód.
WA8MJCETGXLR – 10 000 Mora, x10 doświadczenia poszukiwacza przygód, x5 szlachetnej rudy, x5 smażonego makaronu rybnego i x5 kurczaka Jueyun Chili.
ETR5KVFSYFMZ – 10 000 Mora, x10 doświadczenia poszukiwacza przygód, x5 szlachetnej rudy, x5 smażonego makaronu rybnego i x5 kurczaka Jueyun Chili.
YT9L3UFSZXF9 – 10 000 Mora, x10 doświadczenia poszukiwacza przygód, x5 szlachetnej rudy, x5 smażonego makaronu rybnego i x5 kurczaka Jueyun Chili.
3SRM3VEBHXY5 – 10 000 Mora, x10 doświadczenia poszukiwacza przygód, x5 szlachetnej rudy, x5 smażonego makaronu rybnego i x5 kurczaka Jueyun Chili.
6T8NWE3HD7PD – 60 Primogemów i 5 doświadczenia poszukiwacza przygód.
GENSHINGIFT – x50 Primogemów i x3 Mądrość bohatera.

Jak wykorzystać kody Primogems na Genshin Impact

Od czasu do czasu HoYoverse lubi rozdawać kody nagród online. Pozwalają one nie tylko na zdobycie Primogemów, ale także innych ciekawych nagród w grze. Ale jak z nich korzystać? Proces jest dość prosty:

1. Odwiedź stronę z nagrodami Genshin Impact.
2. Zaloguj się do swojego konta HoYovers.
3. Wybierz serwer, na którym grasz.
4. Skopiuj i wklej kod i wybierz „Zrealizuj”.
5. Otrzymasz informację, czy kod wygasł i czy został pomyślnie wykorzystany. Niektóre kody dystrybuowane przez HoYoverse są ważne tylko przez 24 godziny, dlatego dobrze jest monitorować aktualizacje online pod kątem nowych kodów.

Genshin Impact jest dostępne za darmo na PC, urządzenia mobilne i PlayStation.

Źródło: www.bing.com