Pełna analiza Navii w Genshin Impact

Rewolucyjny statek

Niedawne przecieki w Genshin Impact ujawniają nowe informacje na temat postaci Geo Navia. Gracze nie mogą się doczekać, aż odkryją nowe funkcje, które wprowadza ten najnowszy dodatek.

Nowa rozgrywka Navii

Opierając się na ostatnich przeciekach związanych z zestawem Navii w Genshin Impact, przyjmie ona stylowy atak na niszę reakcji krystalizacji utworzoną, gdy Geo spotyka Hydro, Pyro, Cryo lub Electro. Wycieki te sugerują, że absorbując te odłamki, Navia zyska stosy, które będzie mogła uwolnić w ataku z dużymi obrażeniami geograficznymi. Przytrzymanie jej umiejętności mogłoby zebrać wszystkie odłamki w okolicy, podobnie jak w przypadku naładowanego ataku Neuvilette. Sugeruje się jednak, że ostatecznie szkody będą dokładnie takie same.

Sugeruje się, że Wybuch Navii zadaje obrażenia obszarowe geograficzne poprzez przywołanie armaty, a następnie rozłożenie tych obrażeń w określonym czasie. Według przecieków może to nawet zgromadzić więcej Geo Odłamków, aby umożliwić mu ponowne wykorzystanie swoich umiejętności. Obecnie nie jest jasne, czy obrażenia na przestrzeni czasu kogokolwiek wzmacniają, czy też mają służyć jako DPS. Z przecieków wynika, że ​​obrażenia Navii będą skalowane w zależności od jej ataku. Potwierdza to ujawniona posiadana przez nią pasywa, obecnie zwana „Siecią Wsparcia”, dzięki której Navia może zyskać do 40% dodatkowego ataku w oparciu o przedmioty członków jej drużyny. Może dwukrotnie kumulować 20% dla dowolnego członka Pyro, Hydro, Electro lub Cryo.

Potencjalni członkowie drużyny Navii

Jeśli ta hipoteza zostanie potwierdzona, hojne wsparcie Geo ze strony Genshin Impact, Gorou, nie byłoby dla niej dobrym członkiem drużyny. Ze względu na potrzebę, aby pozostali dwaj członkowie drużyny byli innymi przedmiotami w celu ulepszenia umiejętności Navii, umiejętność Gorou będzie tylko na poziomie 2, co zwiększy odporność i doda DEF członkom drużyny. Jednak nie jest to zbyt przydatne dla Navii i usunięcie postaci w celu osiągnięcia 3 poziomu jej umiejętności może nie być tego warte. Jeśli jego zestaw umiejętności naprawdę ewoluuje w oparciu o DEF, będzie to zmiana zasad gry.

Jeśli chodzi o Kujou Sarę z Genshin Impact, w porównaniu z nią nie jest to zła opcja. Chociaż jego C6 jest bardziej skupiony na obrażeniach elektrycznych, większość jego zestawu to ogólnie dobre wzmocnienie ataku. Jeśli Navia po premierze ewoluuje w ATK, Kujou Sara będzie dobrą opcją, aby być jednym z dwóch pozostałych przedmiotów, których najwyraźniej potrzebuje Navia.

Navia: Ogólnie

Przecieki sugerują, że Navia przybędzie z nowym zestawem artefaktów, które zwiększą jej atak i zapewnią jej dodatkowe obrażenia podczas pochłaniania Odłamków Krystalizacji. Wzmacnia to pogląd, że przecieki mogą być słuszne, gdy mówią, że skaluje się w oparciu o ATK. Oznacza to również, że może być jedną z pierwszych, która rozsądnie użyje Niewykutego claymore, ponieważ nie jest to pierwszy wybór innych użytkowników. Mogą istnieć lepsze opcje, ale może być ona wykonalna, ponieważ reakcja krystalizacji tworzy również tarcze.

Źródło: www.bing.com